Kurumsal

 

Mahya ith. İhr. Tic. ve Paz. Ltd. Şti. firması 1994 tarihinde diş hekimliği ve dental laboratuar sarf ve demirbaş malzemelerinin satışı için; RİZE' de 4 ortaklı bir şirket olarak kurulmuştur.


Karadeniz Bölgesine daha iyi hizmet vermek amacıyla 1997 tarihinde faaliyetlerini SAMSUN' da devam ettirme kararı almıştır. 

Tüm Karadeniz Bölgesi ve İç Anadolu bölgesine satış temsilcileri aracılığı ile, diş hekimleri, diş hastaneleri ve dental laboratuarlarına satış faaliyetlerini devam ettirmektedir.

1994' te Rize' de 50 metrekarelik bir büroda başladığı faaliyete, bugün Samsun' da yaklaşık 4 katlı 550 metrekarelik satış ve showroom binasında faaliyetlerini sürdürürmektedir.

Firma dental sektörde tescilli markaların bölge bayiliği yapmakta olup, aynı zamanda dental sektörde bazı markaların ithalatını yapmaktadır (Voco GmbH, Sirona Dental, Sepencer vb.). 


Firma deneyimli ve dinamik kadrosu, hizmet kalitesine ve modern pazarlama tekniklerine verdiği önemle; 1994 yılından itibaren dental sektöründe faliyetlerine devam etmektedir. Dental sektörde, araştırma ve geliştirme çalışmalarına önem veren, kaliteli ürünleri tespit edip müşterilerine sunmaya devam etmektedir.

Online alış veriş sitemizle siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet vermeye çalışmaktadır.


Saygılarımızla,
Mah-ya Diş Deposu