Müşteri Hizmetleri
(0.362) 435 11 44 (pbx)
MARKALAR 
Ivoclar Vivadent  
  3M Espe
  Bausch
  BioHorizons
  Ceka®Preci-line
  Cerkamed
  Denco
  Dentsply
  Dharma
  Diatessin
  GC Europe
  Hahnenkratt
  Hannru
  Ivoclar Vivadent
  Max-Protect
  Medeco
  Nutlink
  Osstem
  Reddish Stone
  Renfert
  Ristea
  San-I
  Sinox
  Sirona
  Voco
  Woodpecker
  Zhermack
  • Başlangıçta suni dişlerin üretimi seramikten yapılıyordu. Günümüzde ise Ivoclar Vivadent; dünya genelindeki yenilikçi firmaları ile dişhekimleri ve diş teknisyenlerine geniş kapsamlı bir ürün ve sistem paleti sunmaktadır.

  • 1923 yılında Zürih’te suni dişlerin üretimi ile başlayan süreç, bugün dişhekimleri ve diş teknisyenleri için geniş kapsamlı bir ürün ve sistem paleti ile uluslar arası lider firmalarından biri haline gelmiştir. Ivoclar Vivadent AG, kuruluşundan itibaren  özel bir firmadır ve ana merkezi Liechtenstein’ın Schaan kentindedir. Firmanın ürünleri, 120’den fazla ülkeye buradan gönderilmektedir.  Ivoclar Vivadent; dünya genelinde 24 ülkede 3200 çalışanı ile tüm dental pazarda kendi ortaklıkları ile temsil edilmektedir.

  • Ivoclar Vivadent; dental alanda en büyük araştırma ve geliştirme merkezlerini işleten firmalar arasında yer alır. 170 firma çalışanı hergün geniş kapsamlı konseptlerin gelişimi için çabalamaktadır ve birçok tanınmış enstitü ve üniversite ile temas içindedir. Ivoclar Vivadent’in geliştirdikleri olguların sonucu; teknik gerçeklik, dental pazar yönlendirmesi ve deneyimdir ve bunların pek çoğu pratikte uygulanmaktadır.

  • Ivoclar Vivadent; eğitim ve gelişim konularında çok iddialıdır. Schaan’da bulunan Uluslar- arası Dental Eğitim Merkezi (ICDE), dünya genelinde en modern kurs ve bilgi artırma merkezleri arasındadır. Dünyanın çeşitli yerlerinde bulunan bölgesel eğitim merkezleri, ICDE’ ye olan talepleri tamamlayarak, Ivoclar Vivadent’in ürünleri ve sistemi ile ilgili yüksek düzeyde bilgi aktarımı sağlarlar.


  • Ivoclar Vivadent İnternet Sitesi : http://www.ivoclarvivadent.com.tr/tr/
Mah-ya İth. İhracat İhrc. Tic. ve Paz. Ltd. Şti.
Copyright © 2015. Her Hakkı Saklıdır.
Created by Tasarım Dünyası  
   
Adres: Telefon
Ulugazi Mah. İstiklal Cad. İstiklal Apt. No:24/1 İlkadım-SAMSUN (0.362) 435 11 44 (pbx)
Fax:  E-Mail: 
(0.362) 433 01 42 bilgi@mahya.com.tr / info@mahya.com.tr