Müşteri Hizmetleri
(0.362) 435 11 44 (pbx)
MARKALAR 
BioHorizons  
  3M Espe
  Bausch
  BioHorizons
  Ceka®Preci-line
  Cerkamed
  Denco
  Dentsply
  Dharma
  Diatessin
  GC Europe
  Hahnenkratt
  Hannru
  Ivoclar Vivadent
  Max-Protect
  Medeco
  Nutlink
  Osstem
  Reddish Stone
  Renfert
  Ristea
  San-I
  Sinox
  Sirona
  Voco
  Woodpecker
  Zhermack
  • BioHorizons Carl E. Misch, DDS, Martha Bidez, doktora ve Güçlü Todd, BioHorizons ve COO tarafından 1994 yılında Birmingham Alabama Üniversitesi'nde yapılan araştırma ile kurulmuştur. Biyomedikal mühendisliği geniş bir arka plan ile, Steve Boggan 1995 yılında BioHorizons katıldı ve dört yıl sonra CEO pozisyonunu kabul etti. Güçlü bir yönetim kadrosu ve bilim, yenilik ve hizmet için bir taahhüt, BioHorizons dental implant toplumda bir lider haline gelmiştir.

  • Hizmet : BioHorizons mükemmel hizmet veren önemini anlamaktadır. Profesyonel temsilcileri ve bizim yüksek eğitimli müşteri hizmetleri destek ekibi bizim küresel ağı hastalar ve klinisyenler ihtiyaçlarını karşılamak için donatılmıştır.

  • Eğitim : Sürekli eğitim implant diş hekimliği hızla değişen alanına önemlidir. 700'den fazla cerrahi ve restoratif eğitim etkinlikleri bizim desteğiyle her yıl, BioHorizons teknolojileri ve bakım kalitesini ilerleyen kararlıdır.

  • Profesyonel Ekibi : BioHorizons etkili bir ürün destek uzmanları, profesyonel eğitimli müşteri hizmetleri ve dünya çapında teknik destek temsilcileri ekibimiz ile ihtiyaçlarını karşılamaya adamıştır.

  • Kolaylık : Bizim interaktif web sitesi ziyaretçilerine yararlı bilgiler değerli bir çevrimiçi deneyim sunar. Grafik tabanlı, çevrimiçi katalog hesap geçmişi, yer emir 24/7 gözden geçirmek ve gönderileri izlemek için detaylı ürün özellikleri ve ABD ve Kanada müşterileri görüntülemek için ziyaretçileri sağlar.


  • BioHorizons İnternet Sitesi : http://www.biohorizons.com
Mah-ya İth. İhracat İhrc. Tic. ve Paz. Ltd. Şti.
Copyright © 2015. Her Hakkı Saklıdır.
Created by Tasarım Dünyası  
   
Adres: Telefon
Ulugazi Mah. İstiklal Cad. İstiklal Apt. No:24/1 İlkadım-SAMSUN (0.362) 435 11 44 (pbx)
Fax:  E-Mail: 
(0.362) 433 01 42 bilgi@mahya.com.tr / info@mahya.com.tr