Müşteri Hizmetleri
(0.362) 435 11 44 (pbx)
MARKALAR 
Renfert  
  123
  Dentsply
  Nutlink
  Osstem
  Reddish Stone
  Renfert
  Ristea
  Roko
  San-I Grinding
  Sinox
  Sirona
  Voco
  Woodpecker
  Zhermack
Renfert dünyanın en büyük  diş malzemeleri üreticisi ve tedarikçilerinden bir tanesidir. Renfert, Almanya merkezli ve dünya üzerinde birçok çalışanı bulunan bir firmadır. Renfert, en yeni teknolojiyi takip ederek üretim sağlamaktadır. Bununla birlikte, müşteri memnuniyetini artırmayı ve Pazar payını da genişletmeyi ilke edinmiş olup, pazarda yeni müşterilere ulaşmayı da hedeflemektedir.

Renfert eşlik etti ve neredeyse 90 yıl boyunca günde diş rutinleri modern çalışma gelişimini etkilemiştir sahibi tarafından yönetilen, orta ölçekli Alman şirketi vardır. Bu zaten worldwide.Renfert yüksek kaliteli dental teknolojik birimler ve malzemeler şimdi 120'den fazla ülkede satılmaktadır uzun bir süre için böyle olmuştur. Yaklaşık 170 kişi Hilzingen, Almanya'daki merkezinde çalışıyorum. 


Renfert her teknisyen işi daha iyi, daha verimli hale getirmek için akıllı çözümler ve güvenilir hizmet anlamına gelir ve daha precise.Renfert diş diş teknisyenleri için teknisyenler tarafından yapılır teknoloji ve ürünler sunmaktadır: tamamen bazen de sürekli geliştirilmektedir malzeme ve ekipman veya yakın işbirliği içinde ve müşterileri ile yoğun bir diyalog içinde yeniden tasarlandı.


Renfert İnternet Sitesi : http://www.renfert.com/tur/en.html

Mah-ya İth. İhracat İhrc. Tic. ve Paz. Ltd. Şti.
Copyright © 2015. Her Hakkı Saklıdır.
Created by Tasarım Dünyası  
   
Adres: Telefon
Ulugazi Mah. İstiklal Cad. İstiklal Apt. No:24/1 İlkadım-SAMSUN (0.362) 435 11 44 (pbx)
Fax:  E-Mail: 
(0.362) 433 01 42 bilgi@mahya.com.tr / info@mahya.com.tr