Müşteri Hizmetleri
(0.362) 435 11 44 (pbx)
MARKALAR 
Roko  
  123
  Dentsply
  Nutlink
  Osstem
  Reddish Stone
  Renfert
  Ristea
  Roko
  San-I Grinding
  Sinox
  Sirona
  Voco
  Woodpecker
  Zhermack

ROKO başlangıçta 1994 yılında kurulmuş bir aile şirketidir. Şirket, diş laboratuvarları için döküm makineleri üreterek başlamıştır.


Yıllar geçtikçe, ürün yelpazemizi genişlettik. ROKO, yeni teknolojilere yatırım yaparak ve bunları geliştirerek dünya çapında diş teknisyenleri arasında saygınlık kazanmıştır.


Diş hekimliği alanındaki hızlı bilimsel gelişmeler, destekleyici diş teknolojilerinde iyileştirmeler yapmayı gerekli kılmıştır. Avrupa Birliği ve Amerika'daki sanayi ile yaptığımız işbirliği bize, daha sonra ürünlerimizin tasarımında uyguladığımız modern yöntem ve uygulamaları anlamıştır.


Etkili cihazlar yaratmak için bilgi birikimi yanında deneyim de gereklidir. ROKO, 20 yıl boyunca, diş laboratuvarları için mükemmel ürünler yaratmak için gerekli deneyimi kazanıyor. Bununla birlikte, iyileştirebileceğiniz en iyi şey bile. Dolayısıyla sürekli yeni çözümler arıyoruz ve maksimum mükemmelliğe ulaşacağız. 

Bu kalite taahhüdü gerçek yararlar sağlar. Müşterilerimizin standartlarını yükselten fayda - diş teknisyenleri. ROKO'nun dinamik gelişimine olan güveninden dolayı, ekipmanlarımızın kullanıcılarını tatmin etmek ne kadar önemli olduğunun farkındayız.


Roko Dental İnternet Sitesi : http://www.rokodent.com/en
Mah-ya İth. İhracat İhrc. Tic. ve Paz. Ltd. Şti.
Copyright © 2015. Her Hakkı Saklıdır.
Created by Tasarım Dünyası  
   
Adres: Telefon
Ulugazi Mah. İstiklal Cad. İstiklal Apt. No:24/1 İlkadım-SAMSUN (0.362) 435 11 44 (pbx)
Fax:  E-Mail: 
(0.362) 433 01 42 bilgi@mahya.com.tr / info@mahya.com.tr