CEREC Blocs C In
CEREC Blocs C In
CEREC Blocs C In
CEREC Blocs C In

CEREC Blocs C In

Ürün Açıklaması

Dişin dış şekli

Stok Durumu : Stokda Var

Marka : Sirona

Sosyal Medyada Paylaş :


Tanıtım Videoları
Estetik  görünümün üretilmesi :

Kromatik dentin ve görünür anterior diş bölgesindeki translüsens bölge arasındaki etkileşim daha öncesinde CAD/CAM sistemlerinin kullanımı için sınırlayıcı bir faktör olmuştur. CEREC Blocs C In ve bu bloklar için ayarlanmış yazılım algoritması bunu değiştirmiştir.


CEREC Blocs C In :

Bloklar, translüsens bir mine katmanıyla kaplı bir yüksek derecede kromatik dentinini iç çekirdeğinden oluşmaktadır. Dentin çekirdekleri, doğal dişteki dentinin şekline göre modellenir. Dişin dış şekli, yazılımdaki biyojenerik veri ile belirlenir. Yazılıma entegre edilmiş bir algoritma, restorasyonun blokta doğru konumlandırılmasına yardımcı olur, böylece tam doğru diş renginin kullanıcı tarafından seçilmesi ve estetik açıdan memnuniyet vermesi sağlanır.
Bloktaki dentin çekirdeğinin konumlandırılmasını gösteren şema. Dentin çekirdeği her iki yandan birden kullanılır, böylece aynı çekirdeğin, alt çenedeki çok dar ön dişlerin yanı sıra üst çenedeki geniş ön dişler için de kullanılması mümkündür.


 
 

Yazılımda renk seçimi görüntüsü. Diş hekimi, insizal minenin diş rengini ve kalınlığını yazılıma girebilir. Bu verinin girilmesinin ardından, algoritma, kuronu, belirtilen renk için uygun konumdaki bloğa otomatik olarak konumlandırır.İnsizal mine kalınlığının görüntüsü. Kullanıcı, insizal bölgesinde istenilen rengi kaybetmeden hastanın mine materyalini kişiye özel olarak ayarlayabilir.ŞARTNAME ADI Eklenme Tarihi İndir İncele
Cerec Blocs C In - Teknik Özellik Formu   05-10-2016

KATALOG ADI Eklenme Tarihi İndir İncele
CEREC Blocs C In - Uygulama Talimatları ( İngilizce )   28-01-2016

kayıtlı yorum bulunmamaktadır yorum eklemek için üye girişi yapmanız gerekmektedir