İnLab MC X5
İnLab MC X5
İnLab MC X5
İnLab MC X5
İnLab MC X5
İnLab MC X5
İnLab MC X5
İnLab MC X5
İnLab MC X5
İnLab MC X5
İnLab MC X5
İnLab MC X5

İnLab MC X5

Ürün Açıklaması

Daha Fazla Özgürlük

Stok Durumu : Stokda Var

Marka : Sirona

Sosyal Medyada Paylaş :


Tanıtım Videoları

     


İnLab MC X5
Daha Fazla Özgürlük


Sirona endikasyonları, malzeme açısından ve üçüncü taraf CAD / CAM verilerini işlemek için laboratuar daha fazla özgürlük sunuyor. Açık 5 eksen freze ve taşlama makinesi inLab MC X5 maliyetli üretim için diş laboratuvarı gereksinimlerini bugün ve gelecekte karşılamak üzere özel olarak tasarlanmıştır.


Detaylı yeni özgürlük :

İnLab MC X5 her yönüyle diş laboratuvarlarında karşılaşılan CAD / CAM ihtiyaçlarını karşılamak için dizayn edilmiştir. Birçok diş teknisyenleri ile yoğun teknik ve teknolojik değişim hemen tüm gereklerini yerine getiren bir üretim makinesinin yaratılmasına yol açmıştır. diş protez güvenilir, bağımsız üretim için.


Açık :

İnLab MC X5  tamamen açık üretim  birimi. Bu inLab için mükemmel bir ekidir  bileşenleri Ineos X5 ve inLab yazılımı, ama  ilk defa, aynı zamanda işleme için kullanılabilir  diğer STL geri yükleme verileri. 1  tam  Redeveloped CAM modülü  makinesi sağlar  , diğer bir geniş kapsamlı bağlanacak CAD  hiçbir ek ücret ödemeden sistemleri. 


Dizayn :

Yeni inLab MC X5 sadece üstün işlevsellik ve basit bir işlem daha var: Son derece istikrarlı yapı ve modern tasarımı da son derece cazip. Kompakt, şık şekli sizin laboratuarda gerçek bir göz alıcı olacak ve mükemmel ödüllü INEOS X5 extraoral tarayıcı tamamlar olacaktır.


Malzemelerin Çok Çeşitliliği :

İnLab MC X5 işleme zirkonyum oksit, polimerler, kompozitler, mum ve metaller evrensel üretim birimi olarak tasarlanmış 2  ile birlikte cam  ve hibrid seramik. 


Diskler ve Bloklar :

İnLab MC X5 süreçleri standart diskler (Ø 98.5 mm, en fazla 30 mm kalınlığa) 3  tek bir makinede ve bloklar. Birlikte tam bir özgürlük sistem bugün endikasyonları geniş bir yelpazede ele size yeteneği sunar ve gelecekte herhangi bir malzeme kullanmak.Bloklara diskler geçiş alır sadece birkaç saniye.

 

Islak ve Kuru :

inLab MC X5 malzeme ve endikasyona bağlı olarak aynı işleme işlemi sırasında, ıslak, kuru ya da ıslak / kuru kombine üretimi için de kullanılabilir.
Sirona yüksek mukavemetli monolitik malzemelerden tam anatomik restorasyonların ıslak öğütme için nihai makine oluşturmak için cam seramik ıslak işleme tecrübesi 30 yıllık üzerine çekmiştir. Zirkonyum oksit cam seramik ıslak ve kuru üretim örneğin arasında geçiş hızlı ve basittir.

 

Freze ve Taşlama :

Farklı araçlar işleme süreci, ıslak veya kuru olmasına bağlı olarak kullanılır: Bizim karbür kesici ve elmas öğütücüler kesme geometrileri ve kaplamalar çeşitli endikasyonlar ve malzemeler için en uygun olduğundan emin olmak için tasarlanmıştır. Böylece tüm yüzeylerde ve marjları üzerinde mükemmel sonuçlar elde. 


Mil Dokunmatik Teknolojisi :

İnLab MC X5 benzersiz teknolojisi son derece hassas diskler ve blokların konumunu çekim yapabiliyor. Doğruluk Bunlar olağanüstü yüksek düzeyleri malzemelerin en ekonomik kullanımını sağlamak ve verimli bir şekilde dentin veya mesostructures makine blokları örneğin sağlar.

 

Birinci Sınıf Aracı Değişen Konsept :

Tam otomatik takım değiştirici işlem başına en fazla altı araçları ile takılabilir. Belirli malzemeye göre araç dergisi hazırlamak ve ilgili inLab CAM yazılımları aracılığıyla yönetebilirsiniz. Akıllı yedek takım yönetimi optimum alet ömrü ve başarısızlık güvenliğini sağlamak için yardımcı olur. Ek kullanıcı dostu ve kullanıcı güvenliği CAM yazılımında her araç ve araç dergisi malzeme türleri için renk kodlaması ile güvence altına alınmıştır.


Kolay Temizlik Konsepti :

İnLab MC X5 yüksek kaliteli iç tasarım pürüzsüz yüzeyleri ve yuvarlak hatlarını içermektedir. Bu temizlemek için makine kolaylaştırır mevduat tutarları azaltır. 


Dokunmatik Uzaktan Kumanda ile daha fazla kolaylık :

Şimdi zaman, her yerde inLab MC X5 işleme durumunun tam bir görünüm olabilir. "Dokunma" optimize inLab CAM yazılımı ile hızlı ve sadece birkaç tıklama ile bir tablet PC'de makine yapılandırması ve hizmet fonksiyonlarının gezinebilirsiniz.

ŞARTNAME ADI Eklenme Tarihi İndir İncele
İnlab MCX 5 - Laboratuvar Tipi Frezeleme Sistemi   24-09-2016

KATALOG ADI Eklenme Tarihi İndir İncele
İnlab MCX 5 Kullanma Talimatları ( İngilizce )   24-09-2016

kayıtlı yorum bulunmamaktadır yorum eklemek için üye girişi yapmanız gerekmektedir