HELIODENT PLUS
HELIODENT PLUS
HELIODENT PLUS

HELIODENT PLUS

Ürün Açıklaması

Hızlı, güvenli intraoral röntgenler.

Stok Durumu : Stokda Var

Marka : Sirona

Sosyal Medyada Paylaş :


HELIODENT PLUS. Hızlı, güvenli intraoral röntgenler.

Kullanımı son derece kolay olan HELIODENTPLUS, size Sirona ekipmanının iyi bilinen uzun ömürlülüğüyle birlikte en iyi görüntü kalitesini sağlamaktadır. Üç farklı uzunlukta mevcut olan destek kolu, çok sayıdaki montaj seçenekleri ve filmden dijital radyografiye hızlı ve kolay geçiş imkanı sayesinde, HELIODENTPLUS, muayenehanenizin gerçeklerine esnek şekilde adapte olabilecektir.


Heliodent Plus Teknik Özellikleri :

1) Sezgisel ve güvenli kullanım
2) Muhteşem kalite – esnek entegrasyonEndikasyonlar :

HELIODENTPLUS röntgen görüntüleri, yüksek kontrast sayesinde tüm ayrıntıları  fark edebilmenizi ve geniş bir endikasyon çeşitliliğiyle tanı koyabilmenizi sağlar.


Diş çürüğü tanısı : 

Genel yatay ve dikey kemik kusurları;  24 nolu dişin distalında diş taşı; 25 ve 27 nolu dişde çıkıntı yapan dişler, 36 nolu dişin mezialinde geniş çaplı proksimal diş çürüğü.

 

Esnek entegrasyon – Sezgisel çalışma :

Mekan sınırlamalarınız ne olursa olsun, HELIODENTPLUS, ortamınıza esnek bir şekilde uyum sağlayacaktır. Sezgisel kullanıcı arabirimi sayesine son derece kullanıcı dostudur.


İşinize zorlaştırmak yerine kolaylaştırır :

Üç adet opsiyonel kol uzunluğu sayesinde (orta, uzun ve ekstra uzun), HELIODENTPLUS, doğrudan tedavi odasının içinde bile mevcut çalışma alanına ideal bir şekilde uyum sağlar.
Farklı uygulamalar – Farklı kurulumlar :

HELIODENTPLUS, duvara ya da profil bölmelere monte edilebilir. HELIODENTPLUS tavan modelinin sunduğu ek kurulum seçenekleri ve LEDview ile tavan kombinasyonu vardır. Eğer röntgen odasının dışından röntgen çekmek isterseniz, uzaktan kumanda ya da uzaktan zamanlayıcı kitini buraya eklemeniz yetecektir.Operasyon modu kolaylaştırılmıştır :

Kullanıcı arabiriminin tasarımı ne kadar akıllıysa, görüntüleme süreci de o kadar hızlı olacaktır. HELIODENTPLUS, rutin röntgen tanıları gerçekleştirmenin en kolay yoludur.

ŞARTNAME ADI Eklenme Tarihi İndir İncele
Heliodent Plus - Teknik Özellikleri   07-10-2016

kayıtlı yorum bulunmamaktadır yorum eklemek için üye girişi yapmanız gerekmektedir