Müşteri Hizmetleri
(0.362) 435 11 44 (pbx)
MARKALAR SIRONA | Görüntüleme Sistemleri | Periapikal Görüntüleme Sistemleri > HELIODENT PLUS
Haftanın Ürünleri
En Fazla İncelenen Ürünler
Sironiti Apex
DAC UNIVERSAL
Ivostar Gnathostar
TENEO
T2 Comfort Class Türbinleri
SIRONA INTEGO TS
DAC PROFESSIONAL
Inlab MC XL
HELIODENT PLUS
HELIODENT PLUS
 
Hızlı, güvenli intraoral röntgenler.
Marka : Sirona
 
 
 

HELIODENT PLUS. Hızlı, güvenli intraoral röntgenler.

Kullanımı son derece kolay olan HELIODENTPLUS, size Sirona ekipmanının iyi bilinen uzun ömürlülüğüyle birlikte en iyi görüntü kalitesini sağlamaktadır. Üç farklı uzunlukta mevcut olan destek kolu, çok sayıdaki montaj seçenekleri ve filmden dijital radyografiye hızlı ve kolay geçiş imkanı sayesinde, HELIODENTPLUS, muayenehanenizin gerçeklerine esnek şekilde adapte olabilecektir.


Heliodent Plus Teknik Özellikleri :

1) Sezgisel ve güvenli kullanım
2) Muhteşem kalite – esnek entegrasyonEndikasyonlar :

HELIODENTPLUS röntgen görüntüleri, yüksek kontrast sayesinde tüm ayrıntıları  fark edebilmenizi ve geniş bir endikasyon çeşitliliğiyle tanı koyabilmenizi sağlar.


Diş çürüğü tanısı : 

Genel yatay ve dikey kemik kusurları;  24 nolu dişin distalında diş taşı; 25 ve 27 nolu dişde çıkıntı yapan dişler, 36 nolu dişin mezialinde geniş çaplı proksimal diş çürüğü.

 

Esnek entegrasyon – Sezgisel çalışma :

Mekan sınırlamalarınız ne olursa olsun, HELIODENTPLUS, ortamınıza esnek bir şekilde uyum sağlayacaktır. Sezgisel kullanıcı arabirimi sayesine son derece kullanıcı dostudur.


İşinize zorlaştırmak yerine kolaylaştırır :

Üç adet opsiyonel kol uzunluğu sayesinde (orta, uzun ve ekstra uzun), HELIODENTPLUS, doğrudan tedavi odasının içinde bile mevcut çalışma alanına ideal bir şekilde uyum sağlar.
Farklı uygulamalar – Farklı kurulumlar :

HELIODENTPLUS, duvara ya da profil bölmelere monte edilebilir. HELIODENTPLUS tavan modelinin sunduğu ek kurulum seçenekleri ve LEDview ile tavan kombinasyonu vardır. Eğer röntgen odasının dışından röntgen çekmek isterseniz, uzaktan kumanda ya da uzaktan zamanlayıcı kitini buraya eklemeniz yetecektir.Operasyon modu kolaylaştırılmıştır :

Kullanıcı arabiriminin tasarımı ne kadar akıllıysa, görüntüleme süreci de o kadar hızlı olacaktır. HELIODENTPLUS, rutin röntgen tanıları gerçekleştirmenin en kolay yoludur.

Mah-ya İth. İhracat İhrc. Tic. ve Paz. Ltd. Şti.
Copyright © 2015. Her Hakkı Saklıdır.
Created by Tasarım Dünyası  
   
Adres: Telefon
Ulugazi Mah. İstiklal Cad. İstiklal Apt. No:24/1 İlkadım-SAMSUN (0.362) 435 11 44 (pbx)
Fax:  E-Mail: 
(0.362) 433 01 42 bilgi@mahya.com.tr / info@mahya.com.tr