Müşteri Hizmetleri
(0.362) 435 11 44 (pbx)
MARKALAR SIRONA | Görüntüleme Sistemleri | Volumetrik Tomografi Sistemleri > GALILEOS Comfort Plus
Haftanın Ürünleri
En Fazla İncelenen Ürünler
Sironiti Apex
DAC UNIVERSAL
Ivostar Gnathostar
TENEO
T2 Comfort Class Türbinleri
SIRONA INTEGO TS
DAC PROFESSIONAL
Inlab MC XL
GALILEOS Comfort Plus
GALILEOS Comfort Plus
 
Yüksek talepleri karşılaması için diş hekimleri tarafından tavsiye ediliyor.
Marka : Sirona
 
 

Ürün Tanıtım Videosu

 
 
Diğer Videolar 
   
 

Mükemmel bir 3D görüntüleme ünitesini tanımlayan nedir? Mutlak esneklik barındıran güvenilir sonuçlar, sezgisel kullanım kolaylığı ve yüksek çözünürlüklü görüntüler.

GALILEOS ComfortPLUS bunların tümünü size sunar, ancak bununla yetinmez. En yüksek talepler için bu paketi, mümkün olan en düşük dozla ve benzersiz bir güvenilirlikle birleştirir. GALILEOS’u diş hekimlerinin önerdiği ünite yapan da budur.

GALILEOS ComfortPLUS’ın hacim boyutu, 15.4 cm sefalometrik görüntüleme hacmine sahiptir ve böylece, ramus ve sinüs bölgesi dahil olmak üzere, dişli çene bölgesinin tamamını ve hatta çene eklemleri dahil olmak üzere, çenenin tamamını değil, kraniyofasiyal bölgenin tüm önemli anatomik yapılarını da görüntünün içerisine alır. Gerekli olan en düşük dozu kullanarak, yeni geliştirilmiş metal artefakt rekonstrüksiyon yazılımı MARS’a dayalı olarak ayrıntılı bir hacim oluşturur.GALILEOS Comfort PLUS Ürün Özellikleri :

Kusursuz iş akışı
Tam esneklik ile en iyi görüntü kalitesi (Hepsi için TEK bir tarama)
Mutlak güvenirlilik
En düşük doz


SICAT Fonksiyonu ile hareket gerçek hareketi izlemek :

İlk defa, SICAT özelliği Kranyomandibüler işlev bozukluklarının tanı ve tedavisi için entegre bir 3D iş akışı sunan 3D hacmi içinde mandibulanın bir anatomik-doğru, hastaya özel hareket sağlar.

CBCT, Çeneli Hareket Tracker (SICAT JMT +) ve görsel yüzey verileri (cerec) Diagnostik bilgiler SICAT Fonksiyonu birleştirilir.

Anatomik doğru mandibula hastaya özgü hareket ilk kez 3D hacminde görülebilir. Hareketi sırasında kondil ve fossa mekansal ilişki temsil edilir. Optik yüzey tarama verilerine dayanarak, dinamik tıkanma uygulayıcısı tercihine göre, takip edilebilir ve bir SICAT OPTIMOTION tedavi cihazı sipariş edilebilir. Özgürlük ve SICAT JMT ile mandibula hareketlerinin her derece yüksek hassasiyetli algılama tarafından desteklenen + yolu 3D hacim transferi, sunum ve gerçek hastaya özgü hareketlerin tanısı için açıktır.

Çene hareketi sırasında gerçek kondil-fossa ilişkisi mandibulada üzerindeki herhangi bir noktaya için çoğaltılabilir.
Cerec SW 4.4 ile birlikte, doğru artikülasyon ve fonksiyonel protez ilk defa artık mümkün.
Hastanın hareketine dayanan SICAT OPTIMOTION tamamen dijital iş akışı, bir tedavi cihazı için gerekli ayar ve adaptasyon çaba miktarını azaltır.
Tamamen entegre iş akışı tek bir hasta randevu tanı ve tedavi planlaması için izin verir.

  


3D endikasyonlar :

Kemik atrofisi gerçekte ne kadar fazla? Diş neden hala hareket etmiyor? Tüm dental disiplinlerde, 3D röntgenler kullanılarak çok daha kolay cevaplanabilecek çok sayıda soru bulunmaktadır.

 
3D ile daha fazla güvenlik :

Hizmet yelpazenizi genişletmek, hastalarınızın muayenehanenize sadakatini arttırmak ve sevklere olan ihtiyacınızı ortadan kaldırmak için uygun bir yöntemdir.
 

3D kullanımı için uygun gerekçeler :

Daha hızlı – zaman tasarrufu sağlayan çalışma akışı
Daha güvenli – daha çok tanı ve tedavi seçeneği
Daha ikna edici – daha iyi öneriler ve daha fazla hasta güveni
Temel Özellikler :

Seçilebilir HD moduyla, GALILEOS ComfortPLUS, her tür tanı gereksinimi için size doğru çözümü sunmak amacıyla Sirona’nın 3D ünitesi ailesini genişletmektedir. Ünitelerimizin her biri, en düşük doz ve en mükemmel çalışma akışıyla en iyi görüntüleme kalitesini sunmaktadır.
100 yıldan uzun süredir,röntgen uzmanlığına sahip,  premium bir tedarikçi olarak, özellikle yüksek kaliteye sahip, uzun ömürlü ve güvenilir ürünleri garanti ediyoruz.


Performans özelliklerine genel bakış :Tek bir taramada röntgen görüntüsü ve yüzey görselleştirme :

GALILEOS röntgen ünitelerine entegre edilen FaceScanner ile, sanal hasta vizyonuna bir adım daha yaklaşılmaktadır: Röntgen çekilirken, bu tarayıcı, hastanın sanal bir “ayna görüntüsünün” grafiğini çizer. Röntgen taraması ve 3D görüntü taraması, tamamen otomatik ve doğru şekilde üstüste yerleştirilir.Bir bakışta faydaları :

En iyi görüntü kalitesi: Röntgen görüntüsünün eşzamanlı taraması ve yüzey görselleştirmesi, verilerin tamamen otomatik eşleştirilmesini mümkün kılar.
Üstün teknoloji: Lazersiz prosedür, optimize edilmiş tanıyı mümkün kılar ve hastalar için zahmetsizdir.
%100 Entegre: FaceScanner, kurumlu tamamlanmış olan GALILEOS’a eklenmiştir.

Mah-ya İth. İhracat İhrc. Tic. ve Paz. Ltd. Şti.
Copyright © 2015. Her Hakkı Saklıdır.
Created by Tasarım Dünyası  
   
Adres: Telefon
Ulugazi Mah. İstiklal Cad. İstiklal Apt. No:24/1 İlkadım-SAMSUN (0.362) 435 11 44 (pbx)
Fax:  E-Mail: 
(0.362) 433 01 42 bilgi@mahya.com.tr / info@mahya.com.tr