ORTHOPHOS XG 3D
ORTHOPHOS XG 3D
ORTHOPHOS XG 3D
ORTHOPHOS XG 3D
ORTHOPHOS XG 3D

ORTHOPHOS XG 3D

Ürün Açıklaması

Dünyadaki en popüler röntgen ünitesi. Şimdi 3D.

Stok Durumu : Stokda Var

Marka : Sirona

Sosyal Medyada Paylaş :


Tanıtım Videoları
8 cm çapında ve 8 cm yüksekliğinde mükemmel şekilde tasarlanmış bir 3D silindir hacmine ve 160 μm standart çözünürlüğe sahip olan ORTHOPHOS XG 3D, muayenehanelerin günlük rutinlerine göre özel olarak hazırlanmıştır: hastanın tüm çenesini tek bir seferde görüntünün içine dahil edebilir. Görüş alanı, birden çok 3D röntgen görüntülemesinin biraraya getirilmesini ve böylece radyasyona birden çok defa maruz kalınmasını önlemeye yetecek kadar büyüktür. Ayrıca, teşhis konusunda zaman tasarrufu sağlayacak kadar da küçüktür.

Daha küçük bir hacim yeterli olsa bile, 100 μm çözünürlükle 5 x 5.5 cm VOL 2’yi seçin. Ne zaman daha fazlasını görmeye ihtiyaç duyarsanız, 3D modülü daha fazla güvenlik sunacaktır. Tüm standart vakalarda, ORTHOPHOS XG 3D’nin 2D modülü, kapsamlı panoramik ve sefalometrik röntgen programlarıyla, ihtiyacınız olan röntgen görüntülemesini sunmaktadır.

ASTRA (2D), MARS (3D) ve Yüksek Çözünürlük(HD) moduyla göz alıcı görüntüleme kalitesi
Doz azaltma ve etkin zamanlı teşhis için üç farklı tarama hacmi
Yüksek çözünürlük - HD (160/100 μm)
Operasyonel olarak 2D ve 3D taramalar için otomatik değişen sensörler
Doğru panoramik grafileri için otomatik hasta konumlandırma


İki tarama hacmi :
Herşeyi görün – teşhise zaman etkin yaklaşım

Endikasyona bağlı olarak, 5x5.5 cm kadar bir küçük hacim ve 8 x 8 cm mandibula ve maksilliya göre hizalanmış bir standart hacim yeterli olabilir. Aşağıdaki 5x5 cm doğru hasta konumlandırması güvenilir değildir; 8x8 cm’den fazlası, teşhis için daha fazla süre gerektiği anlamına gelmektedir – dental pratik için herhangi bir katma değer eklenmeksizin.

Bir yandan, ORTHOPHOS XG 3D, 8x8 cm standart hacmiyle, tüm dental uygulamalar için uygundur ve diğer yandan, küçük hacimlerin 100 μm yüksek çözünürlükle birleşmesi sayesinde, endodonti uzmanları için tercih edilen CBCT ünitesidir.
2D ve 3D’de göz alıcı görüntüleme kalitesi :
Tüm boyutlarda maksimum görüntüleme kalitesi sunan röntgenler

Yüksek çözünürlük- modu ve MARS (Metal Artifact Reduction Software) özelliği,  muhteşem 3D görüntüler sunmaktadır ve bunlar, küçük endo hacminde , 100 μm yüksek çözünürlüğüyle yeniden oluşturulabilir, bu sırada ise ASTRA (Anatomically Structured Reconstruction Algorithm), panoramik ve sefalometrik taramalar için hep aynı etkileyici sonuçları sunmaktadır. Panoramik tarama ya da 3D hacminde olduğuna bakılmaksızın, ORTHOPHOS XG 3D ile daha fazlasını görebilecek ve teşhis konusunda zamandan tasarruf edeceksiniz.
Entegre implantoloji :
Röntgenlerin ötesine geçen CEREC röntgenleri ile

GALILEOS ailesinin büyük hacimli taramalarında olduğu gibi, ORTHOPHOS XG 3D, implantların protetik ve cerrahi planlamasını eşzamanlı olarak gerçekleştirmenize ve merkezi ya da CEREC üretimli yüksek hassasiyetli freze şablonundan faydalanmanıza izin verir. Şablonun planlanması ve üretimi için gerekli olan süre, CEREC kullanıcıları için minimumdur ve hastalarınız tedavi ihtiyacını daha kolay anlarlar ve şablonun rehberlik edeceği implantasyonun sağladığı ek güvenliğin değerini takdir ederler.
3D Endikasyonları :

Kemik yapısı neye benziyor? Sinir kanalına olan mesafe ne uzunlukta? Tüm dental disiplinlerde, 3D röntgenler kullanılarak çok daha kolay cevaplanabilecek çok sayıda soru bulunmaktadır. Üçüncü boyut, klinik güvenliği ve hastalarınızın güvenini arttırmaktadır. Sirona’nın 3D’si, ayrıca, bir diş hekimi olarak, implantları kendinizin yapması için gerekli güveni de hissetmenize yardımcı olmaktadır. Hizmet yelpazenizi geliştiriyor, muayenenize hasta sadakatini arttırıyor olacak ve sevklere ihtiyaç duymuyor olacaksınız.3D ile daha fazla güvenlik :


 

Ünite çizimleri :


Kolay konumlandırma :

2D görüntülemede, oklüzal ısırma bloku, ısırma blok düzleminin eğimini ölçer ve ünite, istenilen konumda otomatik olarak durur. Bu özellik, hatalı pozlamaları önler.Sezgisel  kullanım :

EasyPad’de, asistanınız, görüntüleme bölgesini (orta hat, posterior ya da temporomandibular eklem hacmi) ve istenilirse kolimasyon ve doz düzeyini seçer.


 

Otomatik değişen sensörler :

Sensörün manuel değiştirilmesi kadar risk yaratmaz: Röntgen asistanınızın tek yapması gereken bir sembol seçmektir. Bu, zaman tasarrufu sağlar, hataları ve görüntülemenin tekrarlanmasını önler.

 

Dolphin Connect Plugin :

Yeni Dolphin Connect Plugin’ini klinik işakışınızda Dolphin kullananlar için etkili kolaylıklar sağlar. SIDEXIS XG de yer alan Dolphin butonuna bastıldığında, FaceScan taramasını ve HD kalitesindeki 3D datasını kolaylıkla sisteminizdeki Dolphin yazılıjmına export eder. Dolphin yazılımıda oluşabilecek ve işakışını engelleyecek diğer sıkıcı adımlardan kurtarır ve GALILEOS yada ORTHOPHOS XG 3D ile kolaylıkla uyum sağlar

Bu ürünün kayıtlı şartname bulunmamaktadır.

  KILAVUZ ADI Eklenme Tarihi İndir İncele
Orthophos XG 3D - Türkçe Kullanım Kılavuzu   15-10-2016
 
KATALOG ADI Eklenme Tarihi İndir İncele
Orthophos XG 3D - Koni Işınlı Bilgisayarlı Tomografi   15-10-2016

kayıtlı yorum bulunmamaktadır yorum eklemek için üye girişi yapmanız gerekmektedir