Müşteri Hizmetleri
(0.362) 435 11 44 (pbx)
MARKALAR SIRONA | Görüntüleme Sistemleri | 3D Görüntüleme > GALILEOS Implant
Haftanın Ürünleri
En Fazla İncelenen Ürünler
Sironiti Apex
DAC UNIVERSAL
Ivostar Gnathostar
TENEO
Inlab MC XL
T2 Comfort Class Türbinleri
DAC PROFESSIONAL
INTEGO TS
GALILEOS Implant
GALILEOS Implant
 
Karmaşık tedavileri planlamanın zamandan tasarruf sağlayan yolu.
Marka : Sirona
 
 

Ürün Tanıtım Videosu

 
 
Diğer Videolar 
   
 

Sirona’nın 3D’si sayesinde, implant işlemi daha kolay olamazdı. GALILEOS Implant yazılımı, yeni kullanıcılara bile planlama süreci boyunca birkaç dakika içerisinde etkili bir şekilde rehberlik eder. Sinir kanalının renkli görselleştirmesi ve kemiklerin tüm boyutlarda tasviri sayesinde  implant, hastanın anatomisine ideal bir şekilde adapte edilebilir. Bu, hassas planlama ve implantasyon sayesinde istenmeyen stres önlenebileceği için yüksek derece bir güvenlik sağlar. Cerrahi koşullar doğrudan görünür olacağı için sadece daha fazla implant yerleştirebilmekle kalmaz, minimal derecede invazif bir şekilde de çalışmanız mümkün olacaktır. Dahası, hastalarınız, 3D görselleştirmeleri daha kolay anlayabileceği için, hasta konsültasyonları sırasında da zaman kazanıyor olacaksınız.


Ürün Özellikleri :

Kolay Hassas Planlama
SICAT delme şablonları sayesinde güvenli uygulama
Entegre implantoloji sayesinde sadece iki seansta mükemmel implantlarEntegre İmplantoloji :
Cerec'in sadece ilk adım olduğunu varsayalım.

Sirona’nın, küresel çapta özgün, entegre implant planlama ve tedavisi, CEREC'in dijital ölçü ve bilgisayar destekli tasarımını, Sirona 3D Röntgen ailesinin sunduğu tanı güvenilirliğiyle birleştirmektedir.

Delme şablonu konsepti :
SICAT delme şablonlarıyla tedavi planının mükemmel uygulaması

GALILEOS Implant yardımıyla implant planlamaya dayalı olarak, kullanıcı, özelleştirilmiş, yüksek hassasiyetli ve son derece ekonomik delme şablonlarına sahip olacaktır.
İmplant ve dayanak veritabanı :
Bir bakışta ihtiyaç duyduğunuz herşey

GALILEOS Implant sayesinde, implant planlama için kapsamlı bir implant ve abutment veritabanına erişim sahibi olacaksınız. Sadece birkaç tıklamayla, sistemlerden tüm mevcut üreticileri seçebilir ve röntgen volümünde gerçekçi bir görselleştirme sağlayabilirsiniz.

İmplant planlama :
GALILEOS Implant, planlamayı çocuk oyuncağına dönüştürür.

İmplant planlama iletişim kutusunu kullanarak, önce implantın konumunu işaretleyin ve sonra da kapsamlı implant veritabanından doğru modeli seçin. Birden çok implant sayesinde, bunlar birbirine paralele olarak hizalanabilir. Son adımda, doğru uzunluk ve çap, model serisindeki çeşitli opsiyonlar arasından seçilebilir. Daha sonra, çeşitli görünümlerdeki implant, çenede optimal olarak konumlandırılabilir.
CEREC Entegrasyonu :

GALILEOS Implant sayesinde ilk defa CEREC verilerinin 3D röntgen volümünün içerisine entegre edilmesi artık mümkündür.Veri eşleştirmesi hem basit hem de kolaydır ve sadece birkaç tıklamada gerçekleştirilebilmektedir. Bunun bir sonucu olarak mümkün hale gelen eşzamanlı protetik ve cerrahi implant planlaması, implantolojide kökten bir değişime işaret etmektedir.

 


İmplant odaklı görünüm :

İmplant odaklı görünüm sayesinde, GALILEOS Implant, implantın tüm bakış açılarından konumlandırılmasının değerlendirilmesi için birinci sınıf bir araçla donatılmıştır. İmplantın 360° görünümü, çevresindeki alanın her yönden kontrol edilebilmesini sağlamaktadır.


Dayanak planlaması :

İmplanta ek olarak, doğru abutment, GALILEOS Implant’ta doğrudan planlanabilir ve görselleştirilebilir. Kullanılan implant sistemine bağlı olarak, uygun abutment ve gerekli açılanma da bir veritabanından seçilebilmektedir.Delme şablonu sipariş edilmesi :
Sirona, implant planlama uygulaması için kendi delme şablonuna sahiptir.

 Bu delme şablonları, GALILEOS Implant’taki bir iletişim kutusu üzerinden doğrudan sipariş edilebilir. CAD/CAM verisi gerektirmeyen standart uygulamalar için, CAD/CAM verileri ve planlama verileri, sipariş formlarıyla birlikte, Sirona’nın alt şirketi SICAT’a gönderilir. İmplant planlamasına dayalı olarak, SICAT, birebir uygun delme şablonunu dünyanın her yerinde en fazla on gün içerisinde üretir.


İmplant raporu :

GALILEOS Implant, tek bir düğmeyle, implant planlamasının tamamlanmasının ardından, tüm önemli bilgileri içeren bir planlama raporu sunar. Bu rapor, operasyon sırasında bir rehber olarak kullanılabilir ya da başvuran bir diş hekimi için bir bilgi kaynağı olarak görev yapabilir.3D dönüştürme :

Standart radyolojik görüntülere ek olarak, GALILEOS Implant, ayrıca röntgen hacminin bir 3D dönüştürmesini de hazırlar. Dönüştürme, aktif kesite dayalı olarak, klipsleme fonksiyonuyla gerektiği şekilde kesilebilir.

Mah-ya İth. İhracat İhrc. Tic. ve Paz. Ltd. Şti.
Copyright © 2015. Her Hakkı Saklıdır.
Created by Tasarım Dünyası  
   
Adres: Telefon
Ulugazi Mah. İstiklal Cad. İstiklal Apt. No:24/1 İlkadım-SAMSUN (0.362) 435 11 44 (pbx)
Fax:  E-Mail: 
(0.362) 433 01 42 bilgi@mahya.com.tr / info@mahya.com.tr