SINIUS CS
SINIUS CS
SINIUS CS
SINIUS CS
SINIUS CS

SINIUS CS

Ürün Açıklaması

Verimlilikte yeni sınıf.

Stok Durumu : Stokda Var

Marka : Sirona

Sosyal Medyada Paylaş :


Tanıtım VideolarıSINIUS CS, muayenehanenizin çalışma akışını kolaylaştırır. Bu kompakt diş ünitinin kontinental stil (CS) kamçı kollu sistem konsepti, hareket özgürlüğünüzü arttırır. 240° döndürülebilen diş hekimi bileşeni, her tedavi durumunda mükemmel bir şekilde konumlandırılabilir. Sezgisel EasyTouch kullanıcı arabirimi sayesinde, SINIUS CS, bu pazar segmentinde daha önceden görülmemiş rahatlık seviyeleri sunar.


Ürün Özellikleri :

1) Kamçı kollu sistem konsepti
2) EasyTouch kullanıcı arabirimi sayesinde kolaylaştırılmış muayenehane çalışma akışı
3) Optimum mekan kullanımı
4) İş gücünden tasarruf sağlayan entegre hijyen konsepti
5) Geniş bir ekipman paketi seçkisi
Kamçı Kollu Sistem Konsepti :
Yeni bir sınıf yeni bir dinamizim.

El aletleri kolayca hareket ettirilebilir. Optimum çalışma alanı.  Kullanılmayan el aletleri güvenli şekilde “park edilebilir”. Herşey sizin bireysel gereksinimlerinize göre ayarlıdır. Diş hekimi bilenişe 240° döndürülebilirdir – yani her tedavi konumunda mükemmel bir şekilde konumlandırılabilir.
Easy Touch Kullanıcı Arabirimi :
Son teknoloji ürünü touchscree/dokunmatik ekran teknolojisi.

EasyTouch kullanıcı arabirimi, sezgisel olarak anlaşılırdır ve çalışma akışınızı kolaylaştırır. Yeni fonksiyonlar teker teker entegre edilebilir. Faydasını hemen anlayabileceğiniz bir diğer artı: Tedavi sürecinin her aşamasında, sadece bu aşamada ihtiyaç duyduğunuz kontrol fonksiyonları görüntülenir.Sirona Ergonomi Programı :
Sağlıklı bir tavır

Sezgisel oturma pozisyonu, konforlu hasta konumlandırma, optimum görünürlük. Diş hekimleri ve hastalar, SINIUS diş ünitinin muhteşem ergonomik özelliklerinden yararlanıyor olacaktır.
SINIUS hijyen konsepti : 
Hijyeni şansa bırakmayın

Entegre sanitizasyon adaptörleri ve otomatik hortum temizleme fonksiyonuna sahip dezenfeksiyon sistemi sayesinde minimum zaman ve çabayla optimum hijyen sağlar.
Sinius ürün videosu :
Daha fazla verimlilik için size ilham verir: SINIUS deneyiminin keyfine tüm renkleriyle varın! 

Muayenehaneniz nelerden gerçekten faydalanabilir: daha fazla zaman, manevra kabiliyeti, tedavi esnekliği mi yoksa daha fazla seçenek özgürlüğü mü? SINIUS diş ünitiyle hepsine birden sahip olabilirsiniz. Verimlilik sağlayan en yeni sınıfı deneyimleme fırsatını yaşayın ve ilham alın!
Yeni bir ilham kaynağı :

SINIUS, Sirona’nın yeni Verimlilik Sınıfı, iç tasarımda yeni boyutlar açar. Geniş bir döşeme ve boya renkleri yelpazesinden seçim yapabilir ve su ünitesi, diş hekimi bileşeni ve asistan bileşeni için ilave dekor panelleri belirleyebilirsiniz.

Üç renk kombinasyonu :

Size yardımcı olması için, son derece uyumlu üç renk kombinasyonu tanımladık:

 

Ekipman :

SINIUS CS, hangi tedavi pozisyonunu benimsediğinize ve tek başınıza mı yoksa bir asistanla birlikte mi çalıştığınıza bakılmaksızın, tedavinin daha kolay ve zevkli geçmesini sağlar. Tüm el aletleri, herhangi bir çaba göstermeniz gerekmeksizin kolayca erişilebilirdir.

EasyTouch :

 

Yenilikçi EasyTouch kullanıcı birimi, yeni, yüksek verimlilikli SINIUS diş ünitinin “temel taşıdır.”
Son teknoloji ürünü dokunmatik ekran teknolojisi, yeni kullanıcı dostu fonksiyonların entegre edilmesi için temel oluşturur. EasyTouch’ı kullanması en başından itibaren kolaydır. Herhangi bir ön bilgi gerekmez.

Endodontik tedavi fonksiyonu, sadece birkaç saniyede aktive edilebilir ve ayrı bir ayrı bir tabletop üniti ihtiyacını ortadan kaldırır. Özel fonksiyonlar bir düğmeye dokunularak mevcuttur.

Kolçaklar :

Hasta için rahat ve sizin için ayarlaması kolaydır. Eğimli tasarımları, diş ünitinin zarif, yüksek kaliteli cazibesine katkıda bulunur.22" Monitor :

Optimum hasta konsültasyonu aracı: Full HD teknolojisi, 16: 9 görüntü oranı, yerleşik hoparlörler, bağlantılar: HDMISiroCam AF :

Yüksek çözünürlüklü USB tabanlı kamera, otofokus ile donatılmıştır ve mükemmel intraoral görüntüler sunar.Sizin lehinize çalışan sağlıklı bir tavır. SINIUS CS için artı puan :

Siz hastalarınızla ilgilenirken, SINIUS CS de sizinle ilgilenir. Sezgisel oturma pozisyonu, rahat hasta konumlandırma ve optimum görünürlük, uzun ve yoğun çalışma günlerinde bile iş memnuniyetinizi maksimize etmek için bir araya gelir. El aletleri kolayca hareket ettirilebilir. Optimum çalışma alanı Kullanılmayan el aletleri güvenli şekilde “park edilebilir”. El aletleri, el aleti askı çıkışında yer alan ve sterilizasyon için sökülebilen kaymaz V şekilli girintilerde tutulur.Sezgisel oturma pozisyonu :

Daha fazla hareket serbestliği. Diş hekimi bileşeni, 240° döndürülebilir. Diş hekiminin bileşeninin merkezde monte edilmesi, her tedavi durumu için mükemmel konumlandırmayı kolaylaştırır. Diş hekimi bileşeni, kreşuar çanağının üzerinde kolayca konumlandırılabilir.Yenilikçi kablosuz ayak pedalı. EasyTouch fonksiyonları ayak pedalı kullanılarak aktive edilebilir. Kablosuz ayak pedalı, tedavi odasında kolay konumlandırılabilir.Çok yönlü asistan bileşeni :

Esnek konumlandırılabilir asistan bileşeni, geniş hareket serbestliği sunar. Çalışma alanının genişlemesi, kendi başlarına çalışan diş hekimleri için de ayrıca kolaylık sağlar.

Konforlu hasta konumlandırma :

Diş ünitinin yüksekliğinin mükemmel ayarı. Esnek yükseklik ayarı, dikey ağız hizalamasıyla optimal çalışma yüksekliği. Çocuklar ve yaşlı hastalar için erişimi kolaylaştırmak amacıyla SINIUS 360 mm yükseliğe kadar indirilebilir.


Omurga için ideal destek :

Bireysel anatomik ihtiyaçlar cevap vermek için, bel desteği, her hastaya göre ayrı ayarlanabilir.

Yüksek hasta konforu :

Konforlu Yükseltme hareketi ve yenilikçi termo döşeme. Özel termo döşeme, oturma altlığı ve sırt desteği bölgesinde ısının birikmesini önler. Bunun sonucunda, hasta, uzayan tedavi seansları sırasında bile rahattır.


Optimum görünürlük :

Ideal aydınlatma. Üç eklemli destek kolu, tedavi alanının maksimum aydınlatılmasını sağlar. Sensör ya da EasyTouch konsolu sayesinde aktive edilebilir.


Esnek tetiyerler :

Çift mafsallı tetiyer. Değişen tedavi pozisyonlarına ve farklı boydaki hastalara kolayca adapte olur.


Motorlu tetiyer. Hastanın başını, nazik ve zahmetsiz olarak istenilen tedavi pozisyonuna getirir.


SiroCam AF :
Otofokuslu ve yüksek çözünürlüklü USB tabanlı kamera, hastanın ağzının yüksek kaliteli görüntülerinin alnmasını sağlar.
Mükemmel sonuçlar :

Klinik olarak mükemmel
Estetik olarak mükemmel
Muayenehanenizin başarısı için mükemmel


 

Hijyen :

Minimum zaman ve çaba harcayarak optimum hijyen – bu, SINIUS diş ünitinde hayata geçirilen kapsamlı hijyen konseptinin amacıdır ve Sirona’nın müşterilerine hizmet vermeye olan adanmışlığının bir diğer kanıtıdır. Herşey, kolay kullanım ve potansiyel kontaminasyon kaynaklarının ortadan kaldırılmasına yöneliktir: yerleşik sanitizasyon adaptörleri, pürüzsüz ve temizlenmesi kolay yüzeyler ve takıp çıkarılabilir bileşenler.


Yerleşik sanitizasyon adaptörleri :

Yerleşik adaptörler, sanitizasyon sürecini basitleştirir ve otomatik hale getirir. Gerekli olması halinde, hortumlar, bir düğmeye dokunarak suyla durulanabilir ve bu, tedavi sırasında da gerçekleştirilebilir. Kimyevi yıkama maddeleri* de uygulanabilir (opsiyonel).
YENİ! Hijyen artık iBook içeriği olarak da mevcuttur :


Bu ürünün kayıtlı şartname bulunmamaktadır.

  KILAVUZ ADI Eklenme Tarihi İndir İncele
SINIUS C Kullanma Talimatları   11-11-2016
 
KATALOG ADI Eklenme Tarihi İndir İncele
SINIUS CS Bakım ve Temizlik Planı   04-11-2016
SINIUS CS Hızlı Referans Rehberi   04-11-2016
SINIUS CS Lounge Döşeme   04-11-2016
SINIUS CS Monitör Kullanma Talimatları   04-11-2016
SINIUS CS Teknik Veriler Boyutlar   04-11-2016
SINIUS CS Verimlilikte Yeni Sınıf   04-11-2016

kayıtlı yorum bulunmamaktadır yorum eklemek için üye girişi yapmanız gerekmektedir