SINIUS TS
SINIUS TS
SINIUS TS
SINIUS TS
SINIUS TS
SINIUS TS

SINIUS TS

Ürün Açıklaması

Hareket halinde verimlilik.

Stok Durumu : Stokda Var

Marka : Sirona

Sosyal Medyada Paylaş :


Tanıtım Videoları

   


Kompakt, mekan tasarrufu sağlayan SINIUS diş ünitesi, gündelik çalışma akışınızı kolaylaştırır. Kaydırıcı mekanizma konsepti dental endüstrisinde tektir ve kullanıcının, diş hekimi bileşenini sadece minimum bir çabayla konumlandırmasını sağlar. Sezgisel EasyTouch kullanıcı arabirimi, bu pazar segmentinde daha önceden görülmemiş rahatlık seviyeleri sunar.


Ürün Özellikleri :

1) EasyTouch ile sezgisel kullanım
2) Kompakt boyut
3) Entegre endodonti ve hijyen
4) Kişiye özel tasarım seçenekleri


Ergonomik konumlandırma :

Tepsi sistemi, diş hekimi bileşeninden ayrı olarak herhangi bir konumda da ayarlanabilir. Tepsi, diş hekimi elemanının yeniden ayarlanması gerekmeden esnek bir şekilde konumlandırılabilir. Bu, fötöye otururken ve fötöyden kalkarken ve yıkama konumu için de geçerlidir. 


Yenilikçi tepsi sistemi :
Fonksiyonel klips sistemi

Tepsi sistemi, ayrıca, diş hekimi bileşeninden bağımsız olarak her yönde ayarlanabilir ve diş hekimi bileşeninin yeniden ayarlanması gerekmeksizin esnek bir şekilde konumlandırılabilir.Büyük tepsi alanları :

İki standart boyutlu tepsi için tepsi alanı (ek olarak, harici ekipman da diş hekimi bileşeninde konumlandırılabilir) ve tanımlanmış kulp ve separatörlü tepsi, tepsilerin yerlerinden kaymalarını önler. OTP kol tasarımı :

Daha önce ayrı çalışma pozisyonlarına göre bu kadar kolay ayarlanabilen bir OTP üniti olmamıştı - SINIUS TS tepsisi, diş hekimi bileşeninden bağımsız olarak her yönde hareket ettirilebilmektedir. Bu, diş hekimi bileşenini yeniden ayarlamak zorunda kalmadan hasta başında esnekçe konumlandırabilmenize olanak sağladığı için son derece ergonomik bir çalışma konumu sağlar. EasyTouch kullanıcı arabirimi :
Son teknoloji ürünü dokunmatik ekran teknolojisi

EasyTouch kullanıcı arabirimi sezgisel olarak anlaşılırdır ve çalışma akışınızı kolaylaştırır. Yeni fonksiyonlar teker teker entegre edilebilir. Faydasını hemen anlayabileceğiniz bir diğer artı: Tedavi sürecinin her aşamasında, sadece bu aşamada ihtiyaç duyduğunuz kontrol fonksiyonları görüntülenir.Sirona Ergonomi Programı :
Sağlıklı bir tavır 

Sezgisel oturma pozisyonu, konforlu hasta konumlandırma, optimum görünürlük. Diş hekimleri ve hastalar, SINIUS TS diş ünitinin muhteşem ergonomik özelliklerinden yararlanıyor olacaktır.SINIUS hijyen konsepti :
Hijyeni şansa bırakmayın

Entegre sanitizasyon adaptörleri ve otomatik hortum temizleme fonksiyonuna sahip dezenfeksiyon sistemi sayesinde minimum zaman ve çabayla optimum hijyen sağlar.SINIUS TS product video : 
Your inspiration for greater efficiency: Enjoy the SINIUS experience in living color! 

What could your practice really benefit from: more time, more maneuverability, more treatment flexibility or more freedom of choice? With the SINIUS treatment center you can have it all. Now take the opportunity to experience the new class in efficiency and be inspired!

Yeni bir ilham kaynağı :

SINIUS, Sirona’nın yeni Verimlilik Sınıfı, iç tasarımda yeni boyutlar açar. Geniş bir döşeme ve boya renkleri yelpazesinden seçim yapabilir ve su ünitesi, diş hekimi bileşeni ve asistan bileşeni için ilave dekor panelleri belirleyebilirsiniz.


Yenilikçi tepsi sistemi :

Ergonomik konumlandırma.Tepsi, diş hekimi bileşeninin yeniden ayarlanması gerekmeden esnek bir şekilde konumlandırılabilir. Bu, fötöye otururken ve fötöyden kalkarken ve yıkama konumu için de geçerlidir.

Geniş hareket aralığı.Tepsi sistemi, diş hekimi bileşeninden ayrı olarak herhangi bir konumda da ayarlanabilir.
Kolay kullanım.Tepsinin çıkarılması için fonksiyonel klips sistemi ve sezgisel yükseklik ayarı için döner kulp. 

Büyük tepsi alanları :

Büyük tepsi alanı.Tedavi esnasında hekimin ihtyaç duyduğu malzemelerin konumlandırılabileceği ek alan olarak kullanılabilecek.

Pratik kulpTanımlanmış kulp ve separatörlü tepsi, tepsilerin yerlerinden kaymalarını önler.

Son derece hijyenikTemizlenmesi kolay, pürüzsüz yüzey, çıkarılması kolay tepsi ve optimal hijyen için ısıyla dezenfekte edilebilme özelliği.

EasyTouch :


Yenilikçi EasyTouch kullanıcı birimi, yeni, yüksek verimlilikli SINIUS diş ünitinin “köşe taşıdır.”Son teknoloji ürünü dokunmatik ekran teknolojisi, yeni kullanıcı dostu fonksiyonların entegre edilmesi için temel oluşturur. EasyTouch’ı kullanması en başından itibaren kolaydır. Herhangi bir ön bilgi gerekmez.


Endodontik tedavi fonksiyonu, sadece birkaç saniyede aktive edilebilir ve ayrı bir masaüstü üniti ihtiyacını ortadan kaldırır. Özel fonksiyonlar bir düğmeye dokunularak mevcuttur.


Kolçaklar :

Hasta için rahat ve sizin için ayarlaması kolaydır. Eğimli tasarımları,diş ünitinin zarif, yüksek kaliteli cazibesine katkıda bulunur.22" Monitor :

Optimum hasta konsültasyonu aracı: Full HD teknolojisi, 16: 9 görüntü oranı, yerleşik hoparlörler, bağlantılar: HDMI.


SiroCam AF :

Yüksek çözünürlüklü USB tabanlı kamera, otofokus ile donatılmıştır ve mükemmel intraoral görüntüler sunar.


Sizin lehinize çalışan sağlıklı bir tavır SINIUS için artı puan :

Siz hastalarınızla ilgilenirken, SINIUS de sizinle ilgilenir. Sezgisel oturma pozisyonu, rahat hasta konumlandırma ve optimum görünürlük, uzun ve yoğun çalışma günlerinde bile iş memnuniyetinizi maksimize etmek için bir araya gelir.

Sezgisel oturma pozisyonu :

OTP kol tasarımı. Daha önce ayrı çalışma pozisyonlarına göre bu kadar kolay ayarlanabilen bir OTP üniti olmamıştı - SINIUS TS tepsisi, diş hekimi bileşeninden bağımsız olarak her yönde hareket ettirilebilmektedir. Bu, diş hekimi bileşenini yeniden ayarlamak zorunda kalmadan hasta başında esnekçe konumlandırabilmenize olanak sağladığı için son derece ergonomik bir çalışma konumu sağlar.


Yenilikçi kablosuz ayak pedalı :

EasyTouch fonksiyonları ayak pedalı kullanılarak aktive edilebilir. Kablosuz ayak pedalı, tedavi odasında kolay konumlandırılabilir.


Çok yönlü asistan bileşeni :

Esnek konumlandırılabilir asistan bileşeni, geniş hareket serbestliği sunar. Çalışma alanının genişlemesi, kendi başlarına çalışan diş hekimleri için de ayrıca kolaylık sağlar.


Diş ünitinin yüksekliğinin mükemmel ayarı :

Esnek yükseklik ayarı, dikey ağız hizalamasıyla optimal çalışma yüksekliği. Çocuklar ve yaşlı hastalar için erişimi kolaylaştırmak amacıyla SINIUS 360 mm yükseliğe kadar indirilebilir.


Omurga için ideal destek :

Bireysel anatomik ihtiyaçlar cevap vermek için, bel desteği, her hastaya göre ayrı ayarlanabilir.


Yüksek hasta konforu :

Özel termo döşeme, oturma altlığı ve sırt desteği bölgesinde ısının birikmesini önler. Bunun sonucunda, hasta, uzayan tedavi seansları sırasında bile gevşek kalır.


Optimum Görünürlük :

Üç eklemli destek kolu, tedavi alanının maksimum aydınlatılmasını sağlar. Sensör ya da EasyTouch konsolu sayesinde aktive edilebilir.

Esnek tetiyerler :

Çift mafsallı tetiyer. Değişen tedavi pozisyonlarına ve farklı boydaki hastalara kolayca adapte olur.


Motorlu tetiyer Hastanın başını, nazik ve zahmetsiz olarak istenilen tedavi pozisyonuna getirir.Hijyen :

Minimum zaman ve çaba harcayarak optimum hijyen – bu, SINIUS diş ünitinde hayata geçirilen kapsamlı hijyen konseptinin amacıdır ve Sirona’nın müşterilerine hizmet vermeye olan adanmışlığının bir diğer kanıtıdır. Herşey, kolay kullanım ve potansiyel kontaminasyon kaynaklarının ortadan kaldırılmasına yöneliktir: yerleşik sanitizasyon adaptörleri, pürüzsüz ve temizlenmesi kolay yüzeyler ve takıp çıkarılabilir bileşenler.

Yerleşik sanitizasyon adaptörleri :

Yerleşik adaptörler, sanitizasyon sürecini basitleştirir ve otomatik hale getirir. Gerekli olması halinde, hortumlar, bir düğmeye dokunarak suyla durulanabilir ve bu, tedavi sırasında da gerçekleştirilebilir. Kimyevi yıkama maddeleri* de uygulanabilir (opsiyonel).YENİ! Hijyen artık iBook içeriği olarak da mevcuttur :


Bu ürünün kayıtlı şartname bulunmamaktadır.

  KILAVUZ ADI Eklenme Tarihi İndir İncele
SINIUS TS Kullanma Talimatları   11-11-2016
 
KATALOG ADI Eklenme Tarihi İndir İncele
SINIUS TS Bakım ve Temizlik Planı   05-11-2016
SINIUS TS Haraket Halinde Verimlilik   05-11-2016
SINIUS TS Hızlı Referans Rehberi   05-11-2016
SINIUS TS Lounge Döşeme   05-11-2016
SINIUS TS Teknik Veriler Boyutlar   05-11-2016

kayıtlı yorum bulunmamaktadır yorum eklemek için üye girişi yapmanız gerekmektedir