PrepCheck
PrepCheck
PrepCheck
PrepCheck
PrepCheck
PrepCheck
PrepCheck

PrepCheck

Ürün Açıklaması

Bilgisayar destekli eğitim sistemi. Üniversiteler ve öğrenciler için bir artı.

Stok Durumu : Stokda Var

Marka : Sirona

Sosyal Medyada Paylaş :


Tanıtım VideolarıGeleceğin dental uygulayıcılarının, preparasyonların hazırlanması konusunda iyi eğitilmeleri gerekmektedir. Öğrenci sayısının artması ve personel sayısının azalması nedeniyle, öğrencilerin çalışmaları üzerinde konuşmaya ayrılabilen süre, sürekli azalmaktadır. 


PrepCheck, öğrencilerin ürettikleri sonuçları belgeleyen ve analiz eden ve daha sonraki bir aşamada tekrar geri çağrılabilmesini sağlayan objektif ölçüm prosedürlerine dayalı,kolayca öğrenilebilir bir sistemdir.Ürün Özellikleri :

1) Yalın uygulama
2) Objektif değerlendirme
3) Tekrar üretilebilir sonuçlar

 

PrepCheck nasıl çalışır :

prepCheck,sonuçların kalitesinin, çeşitli renkler kullanılarak görüntülendiği bir renk konsepti kullanır.
prepCheck, CEREC Omnicam veya Bluecam’in ve mobil bilgisayar üniti CEREC AC’ye kurulmuş analiz yazılımının bir kombinasyonudur. 

Öğrenci, preparasyonu, bir simülasyon ünitindeki fantom başın veya hastanın üzerinde oluşturur.
Öğrenci, sonuçları, CEREC Omnicam kullanarak tarar*. Bunu yaparken, preparasyon, komşu dişler ve antagonist dişler intraoral olarak olarak ölçülür.
Analiz yazılımı, sonucu, önceden tanımlanmış değerlere veya master preparasyona kıyasla değerlendirmek için çeşitli interaktif ve otomatik araçlar sunar.

 


Son teknoloji ürünü yazılım ve kamera :


prepCheck, CEREC Omnicam veya Bluecam’in ve mobil bilgisayar üniti CEREC AC’ye kurulmuş analiz yazılımının bir kombinasyonudur.
Preparasyon ve dolguların objektif değerlendirilmesi :

prepCheck, preparasyonların çeşitli şekillerde analiz edilmesini ve değerlendirilmesini sağlar. Analiz aracı, preparasyon marjinindeki yarıkları ve keskin kenarları tespit eder ve görselleştirir. Pürüzsüz bölgeler gri, daha pürüzlü bölgeler ise turuncu renkle gösterilmiştir. 

Bileşenler :
prepCheck, CEREC Omnicam veya Bluecam’in ve mobil bilgisayar üniti CEREC AC’ye kurulmuş analiz yazılımının bir kombinasyonudur.prepCheck hangi seçenekleri sunmaktadır?

prepCheck, preparasyonların çeşitli şekillerde analiz edilmesini ve değerlendirilmesini sağlar.

Preparasyon marjinin analizi Analiz aracı, preparasyon marjinindeki yarıkları ve keskin kenarları tespit eder ve görselleştirir. Pürüzsüz bölgeler gri, daha pürüzlü bölgeler ise turuncu renkle gösterilmiştir.


Yüzey pürüzlülüğü analizi. Analiz aracı, kavitedeki yüzey eğriliğini lokal olarak hesaplar ve düz bölgeleri beyaz, eğimli bölgeleri gri ve keskin kenarları da turuncu renkle gösterir.


Dairesel açı analizi. Bu araç, hazırlık ve yerleştirme yönü (z aksı) arasındaki bir açı (lingual) ve iki açıyı (bukkal) hesaplar ve yeşil, mavi ve kırmızı renklerden yararlanarak sonucu görselleştirir.


Undercut analizi. Bu araç, tıpkı CEREC yazılımı, bir restorasyonun eklenti aksını belirlerken CEREC yazılımının yaptığı gibi, kavite içerisindeki undercut kısımları görselleştirir: Undercut olmayan bölgeler beyaz, undercut bölgeler ise turuncu renkle gösterilir.


Marjinal bitim tipi analizi. Bu araç, seçili preparasyonu ve seçili tipi belirtilmiş bir numune formunu karşılaştırır ve yeşil, mavi ve kırmızı renkleri kullanarak sonucu görselleştirir.


Daha ileri analiz fonksiyonları :

Kavite ve antagonist diş arasındaki mesafenin ölçümü ve yeşil, mavi ve kırmızı renkler kullanılarak görselleştirilmesi.
Kavitenin bir master preparasyonla karşılaştırılması ve yeşil, mavi ve kırmızı renkler kullanılarak görselleştirilmesi.
Katmanlı dolguların analizi ve yeşil, mavi ve kırmızı renkler kullanılarak görselleştirilmesi.
Kavite ve restorasyon arasındaki mesafenin ölçümü ve yeşil, mavi ve kırmızı renkler kullanılarak görselleştirilmesi.

Bu ürünün kayıtlı şartname bulunmamaktadır.

KATALOG ADI Eklenme Tarihi İndir İncele
PrepCheck Bilgisayar Destekli Eğitim Sistemi   14-11-2016

kayıtlı yorum bulunmamaktadır yorum eklemek için üye girişi yapmanız gerekmektedir