DAC UNIVERSAL
DAC UNIVERSAL
DAC UNIVERSAL
DAC UNIVERSAL
DAC UNIVERSAL
DAC UNIVERSAL
DAC UNIVERSAL
DAC UNIVERSAL
DAC UNIVERSAL
DAC UNIVERSAL
DAC UNIVERSAL

DAC UNIVERSAL

Ürün Açıklaması

Bir Tuşla Hijyen.

Stok Durumu : Stokda Var

Marka : Sirona

Sosyal Medyada Paylaş :


Tanıtım Videoları

   


DAC UNIVERSAL. Bir Tuşla Hijyen.


Hijyen gittikçe daha önem kazanıyor, bu işlem günlük işinizde fazla çaba gerektirmemelidir. Bu yüzden hijyen förmülümüz: Güvenli,Temiz 

DAC UNIVERSAL 6 adet el aletini temizler, yağlar ve sterilize eder- hastanızın korunması için bir tuşla otomatik olarak çalıştırabilirsiniz. Bu görevi yapan diğer cihazlara göre çok yönlüdür. DAC UNIVERSAL – Evrensel kombine otoklav.


Ürün Özellikleri :  
                                                                                      
                                   
1) İlk onay için çalışma testi
2) Temizleme ve sterilizasyon sonuçları onaylanabilir
3) Zaman ve fiyattan büyük tasarruf
4) Kısa kullanım süresi- pratik kullanım
5) Yazıcı veya Pc yazılımı ile belgeleme olanağı 


Güvenli :
Hijyen risklerini azaltmak mı istiyorsunuz? O zaman DAC UNIVERSAL kulanın.

Hijyen Standartlarına bir tuş ile ulaşın ve onaylanmış temizlik ve strelizasyon sonuçlarını görün.Temiz :
Bir tuşla temiz, hijyen.

Özel kapağın kapanması ve DAC UNIVERSAL’ın tamamen otomatik temizleme programına başlaması için bir tuş yeterlidir. Bunu sonrasında el aletleriniz  temizlenir, yağlanır ve sterilize edilir. Bu da olası hataları elimine etmenin ve mükemmel temiz sonuçlar almanın en kolay yoludur.


Hızlı :
En iyi zaman tasarrufu ve maliyet.

Zaman ve fiyat tasarrufu: Sadece kullanımı uzun süren elle kullanılan temizleme sisteminizi DAC UNIVERSAL ile değiştirin ve masraflarınızı azaltın.Yasal Güvenlik :

DAC UNIVERSAL kullanarak, Sağlık Teknik Notu 01-05’de belirtilen en iyi iş koşulları yerine getirmiş olursunuz. Sağlık Departmanı (2009) tarafından Birleşik Krallık için düzenlenen ve diğer ülkelerin gerekli kıldığı ’Dental alanlarda temizliğe öncelik verilmesi’ ilkesine uymuş olursunuz.

Standartlarla Uyum :

DAC UNIVERSAL türbinlerin, piyasemenlerin ve angldruvaların temizliği açısından Avrupa standartı EN 13060 S sınıfı küçük sterilizatörler ile uyumludur.  DAC UNIVERSAL’ın temizleme etkisi  ISO 15883:5 Ek J ile uyumludur.


Onay :

Basitleştirilmiş ilk onay için, Sirona bir test sunmaktadır. DAC UNIVERSAL’ın iki yıl kullanımı uygun fiyat ve aynı zamanda yeniden onay sağlar.

Süreç Kontrolü :

Tüm program sürecini DAC UNIVERSAL yazıcısıyla ve dijital olarak belgeleyebilirsiniz. DAC UNIVERSAL size mükemmel hazırlanmış el aletleri sunar ve yasal olarak güvence altına alır.

Seçilmiş program
Tarih, Zaman, Batch(parti) numarası
Gerçek vakum, basınç ve sıcaklık değerleri
Başarılı program tamamlanması onayı
Herhangi bir izinsiz sapma


Bir tuşla baştan aşağı Hijyen :

Özel kapağın kapanması ve DAC UNIVERSAL’ın tamamen otomatik temizleme programına başlaması için bir tuş yeterlidir. Bunu sonrasında el aletleriniz  temizlenir, yağlanır ve sterilize edilir. Bu da olası hataları elimine etmenin ve mükemmel temiz sonuçlar almanın en kolay yoludur.Ekipman seçenekleri :
Poşetsiz dinamik el aletleri.

Poşetsiz  başlıkların temizleme, bakım ve sterilizasyonu için altı adet dinamik el aletini uygun özel adaptörlere takın. Özel adaptörleri kliniğinizde bulunan başlıklara göre takın. 
Ekipman seçenekleri :
Poşetli dinamik el aletleri.


En iyi zaman tasarrufu ve uygun maliyet :

Zaman ve fiyat tasarrufu: Sadece kullanımı uzun süren elle kullanılan temizleme sisteminizi DAC UNIVERSAL ile değiştirin ve masraflarınızı azaltın.


Tamamiyle otomatik döngüyle etkin zaman tasarrufu :

Diğer otomatik veya elle çalışan temizleme yöntemleriyle karşılaştırdığımız zaman, DAC UNIVERSAL açıkça daha iyidir. DAC UNIVERSAL size el aletlerinizi hazırlamanız için en hızlı ve en kolay yolu sunar. Siz karşılaştırın:DAC UNIVERSAL büyük fiyat indirgemeleri :

Her el aleti için, DAC UNIVERSAL’ın masrafı diğer otomatik temizleme yöntemlerine oranla iki ya da üç kat daha azdır. El ile yapılan hazırlık yöntemlerinin aksine, tüketim maliyeti dört ya da beş kat daha azdır. Bu yüzden DAC UNIVERSAL, aletlerinizin temizliği için en uygun maliyeti sağlar.Karşılaştırma için bayinize danışın.


Cihazlarınızın korunma ve saklanması :

Dinamik el aletlerinizin düzgün korunması hizmet süresini arttırır. DAC UNIVERSAL yağlama sistemi piyasemen, angldruva ve türbinler için test edilmiş ve uluslararası üreticiler tarafından onaylanmıştır.

Otomatik hazırlama
Tekrar kullanıma hızlı dönüş
El aletlerinde minumum sermaye masrafı
Düşük bakım ve onay fiyatları
Cihazlar için indirimli tamir fiyatı


Güvenli kaynaktan en iyi kalite :

Hijyen sistemlerinizi ve cihazlarınızı koruyun: Su tedavi sistemlerimizi kullanarak aletlerinizin ve hijyen sistemlerinizin kullanım süresini uzatabilirsiniz. Aynı zamanda tamir ücretlerini de azaltabilirsiniz.

Sirona su tedavi sistemi NitraDem Direct Connect’i kullanarak, tamamiyle otomatik su kaynağına sahip olursunuz. Böylece su deposunu manuel doldurmanız gerekmez ve yeterli hijyenik bir süreç sağlanır. Drenaj sistemine DAC PROFESSIONAL’ı bağlarsanız, kullanılmış su otomatik olarak atılır.

 

Ekipman ve Teknik veriler :Piyasemen ve angldruvalar için adaptör :
Not: Değiştirilebilir kafa ile bir el cihazını kullanırken, angledurvanın kafasının için ayrı işlem  gerekir. REF 6051663Türbin Adaptörleri :Teknik Veriler :

ŞARTNAME ADI Eklenme Tarihi İndir İncele
DAC Universal - Teknik Özellikleri   02-01-2017

  KILAVUZ ADI Eklenme Tarihi İndir İncele
Dac Universal - Kullanım Klavuzu   05-11-2015
 
KATALOG ADI Eklenme Tarihi İndir İncele
Dac Universal - Alım Öncesi Bilgilendirmesi.   07-10-2015
Dac Universal - Bir düğmeye basarak kendini temizler.   07-10-2015

kayıtlı yorum bulunmamaktadır yorum eklemek için üye girişi yapmanız gerekmektedir