DAC PROFESSIONAL
DAC PROFESSIONAL
DAC PROFESSIONAL
DAC PROFESSIONAL
DAC PROFESSIONAL
DAC PROFESSIONAL
DAC PROFESSIONAL

DAC PROFESSIONAL

Ürün Açıklaması

Profesyonel sınıf B vakumlu otoklav.

Stok Durumu : Stokda Var

Marka : Sirona

Sosyal Medyada Paylaş :


Tanıtım VideolarıDAC PROFESSIONAL. Profesyonel sınıf B vakumlu otoklav.

Sirona’nın DAC PROFESSIONAL otokolavı, en yüksek medikal gereksinimleri karşılar.

DAC PROFESSIONAL küçük sterilizatörler için,  "Class B",   EN 13060 Avrupa normlarına göre  sınıflandırılmıştır ve sterilizasyonu zor olan tüm objeler için tam  buhar penetrasyonu sağlar. Kliniğinizde daha iyi bir standart ve hijyen sağlayacak ve hastalarınızın kontamine olması riskini indirgeyeceksiniz. DAC PROFESSIONAL –  Kliniğinizde yüksek hijyen standardı.


Ürün Özellikleri :

1) Onaylanmış sterilizasyon sonuçları
2) Basitleştirilmiş ilk doğrulama dahil çalışma testi
3) Farklı Yükleme seçenekleri
4) Yazıcı veya Pc yazılımı ile belgeleme olanağı

 


Yüksek gereksinimler için güvenlik :

Güvenli Sterilizasyon ve mükemmel kurtarma.

Uzun yıllardan beri bakteriologlar, otoklavdaki, özellikle poşetlenmiş el aletleri ve tekstil ürünlerinin kurutulmasının önemine dikkat çekiyorlar. DAC Professional cihazının derin vakum sonrası özelliği, kurutma süresini kısaltmak ve Avrupa Standardının EN 13060 en zorlu gereksinimleri karşılamak için ideal yoldur.  Sterilizasyon parametrelerinin ek kontrolleri ile DAC PROFESSIONAL, her tıbbi uygulamada temel özellik olması gereken maksimum güvenlik sağlar.

  


Profesyonel ve hızlı :
Muayenehanenizde ideal ortak.

Büyük Sterilizasyon hacmi ve kısa Sterilizasyon süreleri ile DAC PROFESSIONAL, el aletlerinizin dekontaminasyonu için ideal ortaktır. Güvenli sterilizasyon ve mükemmel kurutma :

Uzun yıllardan beri bakteriologlar, otoklavdaki, özellikle poşetlenmiş el aletleri ve tekstil ürünlerinin kurutulmasının önemine dikkat çekiyorlar. DAC Professional cihazının derin vakum sonrası özelliği, kurutma süresini kısaltmak ve Avrupa Standardının EN 13060 en zorlu gereksinimleri karşılamak için ideal yoldur.  Sterilizasyon parametrelerinin ek kontrolleri ile DAC PROFESSIONAL, her tıbbi uygulamada temel özellik olması gereken maksimum güvenlik sağlar.Bölünmüş ön vakum :

Bölünmüş ön vakum ile buharın kazan içine periyodik girişi sayesinde, çok küçük boşlukları olan el aletlerinden ve delikli sterilizasyon objelerinden bile hava çıkışı çok etkindir.

Optimal kurutma için postvakum :

Derin postvakum, kurutma süresinin kısaltılması ve optimize edilmesi için uygulanan en iyi metoddur.


İşlem kontrolü :

NITRAprint log printer veya dijital olarak  NITRAflash CF card ile protokol çıktılarını alarak tüm program döngüsünü belgelemeniz mümkündür. Böylece DAC PROFESSIONAL size kusursuz hazırlanmış el aletlerinizin yanısıra, yasal bir güvenlik de sağlar


        

Protokol çıktısı için yazıcı: NITRAprint
Yazıcıdan sağlanan veriler:

Seçilmiş program
Tarih, saat, güncel seri nosu
Aktüel vakum, basınç ve ısı
Programın başarı ile tamamlandığına dair onay
Kabul edilemez sapmalar.
Veriler CF-Kartı vasıtası ile hafızaya alınabilir, kart okuyucuları ile hesaplama tablosunda veya word programında çıktıları alınabilir. 
 

Muayenehanedeki ideal cihazınız :
Dakikalar içinde sterilizasyon

Paketlenmemiş el aletleri, hızlı programda 15 dk. içinde sterilize olur –  ön vakum ve vakum hızlı kurutma dahil .Bu dözellik, DAC PROFESSIONAL’ın kendi sınıfında dental piyasada neden en hızlı otoklav olduğunun göstergesidir.
Farklı yükleme olanakları :
Büyük sterilizasyon hacmi ve kısa sterilizasyon süresi.DAC PROFESSIONAL, yer sağlayıcı ile 5 tepsiye kadar tepsi alabilir.
Tepsi tutucusunun 90°- döndürülebilmesi sayesinde, 3 adet standart kaset, kapakları ile birlikte otoklava konulabilir.


Daima optimal su kalitesi :

Birleştirilmiş su kalite kontrolü sterilizasyon için en kaliteli suyun kullanılmasını sağlar. Bu da, sorunsuz işlem ve cihazlarınızı korumayı garanti etmektedir.

Su tedavi sistemlerimizi kullanarak cihazlarınızın ve hijyen sistemlerinizin kullanım süresini uzatabilirsiniz. Aynı zamandan tamir ücretlerini de azaltabilirsiniz.

Sirona su tedavi sistemi NitraDem Direct Connect’i kullanarak, tamamiyle otomatik su kaynağına sahip olursunuz. Bu su deposunu el ile değiştirmenizi gerektirmez ve yeterli hijyenik bir süreç sağlar. Drenaj sistemine DAC PROFESSIONAL’ı bağlarsanız, kullanılmış su otomatik olarak atılır.


ŞARTNAME ADI Eklenme Tarihi İndir İncele
Dac Professıonal Otoklav - Teknik Özellikleri   21-10-2015

  KILAVUZ ADI Eklenme Tarihi İndir İncele
Dac Professional - Kullanım Kılavuzu   05-11-2015
 
KATALOG ADI Eklenme Tarihi İndir İncele
First class in class B sterilization.   30-09-2015
Kullanma Talimatları   02-01-2017

kayıtlı yorum bulunmamaktadır yorum eklemek için üye girişi yapmanız gerekmektedir