Müşteri Hizmetleri
(0.362) 435 11 44 (pbx)
MARKALAR SIRONA | Hijyen Sistemleri | Dac Professıonal > DAC PROFESSIONAL
Haftanın Ürünleri
En Fazla İncelenen Ürünler
Sironiti Apex
DAC UNIVERSAL
Ivostar Gnathostar
TENEO
T2 Comfort Class Türbinleri
SIRONA INTEGO TS
DAC PROFESSIONAL
Inlab MC XL
DAC PROFESSIONAL
DAC PROFESSIONAL
 
Profesyonel sınıf B vakumlu otoklav.
Marka : Sirona
 
 

Ürün Tanıtım Videosu

 
 
Diğer Videolar 
   
 


DAC PROFESSIONAL. Profesyonel sınıf B vakumlu otoklav.

Sirona’nın DAC PROFESSIONAL otokolavı, en yüksek medikal gereksinimleri karşılar.

DAC PROFESSIONAL küçük sterilizatörler için,  "Class B",   EN 13060 Avrupa normlarına göre  sınıflandırılmıştır ve sterilizasyonu zor olan tüm objeler için tam  buhar penetrasyonu sağlar. Kliniğinizde daha iyi bir standart ve hijyen sağlayacak ve hastalarınızın kontamine olması riskini indirgeyeceksiniz. DAC PROFESSIONAL –  Kliniğinizde yüksek hijyen standardı.


Ürün Özellikleri :

1) Onaylanmış sterilizasyon sonuçları
2) Basitleştirilmiş ilk doğrulama dahil çalışma testi
3) Farklı Yükleme seçenekleri
4) Yazıcı veya Pc yazılımı ile belgeleme olanağı

 


Yüksek gereksinimler için güvenlik :

Güvenli Sterilizasyon ve mükemmel kurtarma.

Uzun yıllardan beri bakteriologlar, otoklavdaki, özellikle poşetlenmiş el aletleri ve tekstil ürünlerinin kurutulmasının önemine dikkat çekiyorlar. DAC Professional cihazının derin vakum sonrası özelliği, kurutma süresini kısaltmak ve Avrupa Standardının EN 13060 en zorlu gereksinimleri karşılamak için ideal yoldur.  Sterilizasyon parametrelerinin ek kontrolleri ile DAC PROFESSIONAL, her tıbbi uygulamada temel özellik olması gereken maksimum güvenlik sağlar.

  


Profesyonel ve hızlı :
Muayenehanenizde ideal ortak.

Büyük Sterilizasyon hacmi ve kısa Sterilizasyon süreleri ile DAC PROFESSIONAL, el aletlerinizin dekontaminasyonu için ideal ortaktır. Güvenli sterilizasyon ve mükemmel kurutma :

Uzun yıllardan beri bakteriologlar, otoklavdaki, özellikle poşetlenmiş el aletleri ve tekstil ürünlerinin kurutulmasının önemine dikkat çekiyorlar. DAC Professional cihazının derin vakum sonrası özelliği, kurutma süresini kısaltmak ve Avrupa Standardının EN 13060 en zorlu gereksinimleri karşılamak için ideal yoldur.  Sterilizasyon parametrelerinin ek kontrolleri ile DAC PROFESSIONAL, her tıbbi uygulamada temel özellik olması gereken maksimum güvenlik sağlar.Bölünmüş ön vakum :

Bölünmüş ön vakum ile buharın kazan içine periyodik girişi sayesinde, çok küçük boşlukları olan el aletlerinden ve delikli sterilizasyon objelerinden bile hava çıkışı çok etkindir.

Optimal kurutma için postvakum :

Derin postvakum, kurutma süresinin kısaltılması ve optimize edilmesi için uygulanan en iyi metoddur.


İşlem kontrolü :

NITRAprint log printer veya dijital olarak  NITRAflash CF card ile protokol çıktılarını alarak tüm program döngüsünü belgelemeniz mümkündür. Böylece DAC PROFESSIONAL size kusursuz hazırlanmış el aletlerinizin yanısıra, yasal bir güvenlik de sağlar


        

Protokol çıktısı için yazıcı: NITRAprint
Yazıcıdan sağlanan veriler:

Seçilmiş program
Tarih, saat, güncel seri nosu
Aktüel vakum, basınç ve ısı
Programın başarı ile tamamlandığına dair onay
Kabul edilemez sapmalar.
Veriler CF-Kartı vasıtası ile hafızaya alınabilir, kart okuyucuları ile hesaplama tablosunda veya word programında çıktıları alınabilir. 
 

Muayenehanedeki ideal cihazınız :
Dakikalar içinde sterilizasyon

Paketlenmemiş el aletleri, hızlı programda 15 dk. içinde sterilize olur –  ön vakum ve vakum hızlı kurutma dahil .Bu dözellik, DAC PROFESSIONAL’ın kendi sınıfında dental piyasada neden en hızlı otoklav olduğunun göstergesidir.
Farklı yükleme olanakları :
Büyük sterilizasyon hacmi ve kısa sterilizasyon süresi.DAC PROFESSIONAL, yer sağlayıcı ile 5 tepsiye kadar tepsi alabilir.
Tepsi tutucusunun 90°- döndürülebilmesi sayesinde, 3 adet standart kaset, kapakları ile birlikte otoklava konulabilir.


Daima optimal su kalitesi :

Birleştirilmiş su kalite kontrolü sterilizasyon için en kaliteli suyun kullanılmasını sağlar. Bu da, sorunsuz işlem ve cihazlarınızı korumayı garanti etmektedir.

Su tedavi sistemlerimizi kullanarak cihazlarınızın ve hijyen sistemlerinizin kullanım süresini uzatabilirsiniz. Aynı zamandan tamir ücretlerini de azaltabilirsiniz.

Sirona su tedavi sistemi NitraDem Direct Connect’i kullanarak, tamamiyle otomatik su kaynağına sahip olursunuz. Bu su deposunu el ile değiştirmenizi gerektirmez ve yeterli hijyenik bir süreç sağlar. Drenaj sistemine DAC PROFESSIONAL’ı bağlarsanız, kullanılmış su otomatik olarak atılır.


Mah-ya İth. İhracat İhrc. Tic. ve Paz. Ltd. Şti.
Copyright © 2015. Her Hakkı Saklıdır.
Created by Tasarım Dünyası  
   
Adres: Telefon
Ulugazi Mah. İstiklal Cad. İstiklal Apt. No:24/1 İlkadım-SAMSUN (0.362) 435 11 44 (pbx)
Fax:  E-Mail: 
(0.362) 433 01 42 bilgi@mahya.com.tr / info@mahya.com.tr