Sironiti Apex
Sironiti Apex
Sironiti Apex

Sironiti Apex

Ürün Açıklaması

Güvenlik altın kadar değerlidir.

Stok Durumu : Stokda Var

Marka : Sirona

Sosyal Medyada Paylaş :


Tanıtım VideolarıKök kanallarını hazırlarken herhangi bir ek masa üstü cihazı kullanmak istemiyor musunuz? Bir apex locator’a bağlantı için SIRONiTi APEX ve SIRONiTi Air+ APEX ile her zaman doğru ekipmana sahip olacaksınız. 

Her ikisi de, tork sınırlaması fonksiyonuyla donatılmıştır: Ayarlanan torka ulaşıldığında, altın kaplamalı manyetik bağlantı, retro-rotasyon nedeniyle eğenin kök kanalında sıkışmasını engeller. SIRONiTi APEX ve SIRONiTi Air⁺ APEX – endodonti için mükemmel.


Ürün Özellikleri :

1) Ø 2.35 mm’li tüm NiTi kanal eğesi sistemleri için standarttır
2) Eğeler kök kanallarında sıkışmaz
3) Tork seviyeleri kolayca ayarlanabilir
4) Elektrikli veya havalı motorlar için

  

Güvenlik Altın kadar değerlidir :
Kök kanalı tedavileri için geliştirilmiş güvenlik. 

Set torkuna ulaşıldığında retro-rotasyon, eğenin sıkışmasını güvenli bir şekilde önler.Ayarlanan torka ulaşıldığında, özgün retrorotasyon özelliği, bağlantıyı kademeli olarak boşa alarak kök kanalındaki eğenin sıkışmasını önler. Bu sistem, kök kanalı tedavileri için güvenlik sağlar – yalıtım kılıfları kullanıldığında tedavi daha da güvenli olacaktır.  

 İşe yarayan bir güvenlik sistemi :

Kullanımı kolay ve çok yönlü.

Angldruva, apeksi daha da rahat bir şekilde konumlandırmanızı sağlar: Altın klips sayesinde, birçok elektronik apeks locator, bir eğe klempsi kullanmadan doğrudan bağlanabilir.115:1’lik redüksiyon oranıyla, SIRONiTi APEX, elektrikli motor için idealdir. 66:1 oranıyla, SIRONiTi Air+APEX, havalı motor için uygundur. 

 

Kök kanalı tedavileri için geliştirilmiş güvenlik :

Ayarlanan torka ulaşıldığında, özgün retrorotasyon özelliği, bağlantıyı kademeli olarak boşa alarak kök kanalındaki eğenin sıkışmasını önler. Bu sistem, kök kanalı tedavileri için güvenlik sağlar – yalıtım kılıfları kullanıldığında tedavi daha da güvenli olacaktır.


Kullanımı kolay ve çok yönlü:

Angldruva, apeksi daha da rahat bir şekilde konumlandırmanızı sağlar: Altın klips sayesinde, birçok elektronik apeks locator, bir eğe klempsi kullanmadan doğrudan bağlanabilir.
115:1’lik redüksiyon oranıyla, SIRONiTi APEX, elektrikli motor için idealdir. 66:1 oranıyla, SIRONiTi Air+ APEX, havalı motor için uygundur.


ŞARTNAME ADI Eklenme Tarihi İndir İncele
Sironiti Apex - Teknik Özellikleri   26-11-2016

  KILAVUZ ADI Eklenme Tarihi İndir İncele
Sironiti Apex - Türkçe Kullanım Kılavuzu   26-11-2016
 
KATALOG ADI Eklenme Tarihi İndir İncele
Etkili kök kanal tedavisi için el aletleri.   26-11-2016

kayıtlı yorum bulunmamaktadır yorum eklemek için üye girişi yapmanız gerekmektedir