Müşteri Hizmetleri
(0.362) 435 11 44 (pbx)
MARKALAR SIRONA | CAD/CAM Sistemleri | Tarama Sistemleri > CEREC Omnicam
Haftanın Ürünleri
En Fazla İncelenen Ürünler
Sironiti Apex
DAC UNIVERSAL
Ivostar Gnathostar
TENEO
T2 Comfort Class Türbinleri
SIRONA INTEGO TS
DAC PROFESSIONAL
Inlab MC XL
CEREC Omnicam
CEREC Omnicam
 
Tasarımın Sadeliği
Marka : Sirona
 
 

Ürün Tanıtım Videosu

 
 
Diğer Videolar 
   
     
 
Cerec Omnicam 
Taramasının Sadeliği 

Benzersiz uygulama, pudrasız tarama ve doğal renkli hassas 3D görüntüler! Dijital optik ölçüler almak artık son derece kolay, sezgisel ve ergonomik.


CEREC Omnicam’in yararları :

1) Rakipsiz çalıştırma
2) Pudrasız  tarama
3) Doğal renkli, net 3D görüntülerPudrasız tarama :

CEREC Omnicam, doğal diş yapılarının ve diş etlerinin pudrasız taranması için optimize edilmiştir. Sadece kamerayı ilgili alanın üzerine yerleştirin ve tarama otomatik olarak başlayacaktır. Toz kaplamanın elenmesi, tarama sürecinin öğrenilmesinin daha kolay olması anlamına gelmektedir. Tam çene arkı ve yarım çene arkı taramaları artık her zamankinden daha rahat ve hızlı bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir.


Kullanımda benzersiz faydalar :

CEREC Omnicam, kullanıcının eline mükemmel bir şekilde uyum sağlamaktadır. Slimline tasarımı ve kompakt kamera ucu sayesinde, posterior dişlerin taranması hiçbir sorun yaratmamaktadır. Yuvarlak dış kontürleri, döndürülmesini kolaylaştırmaktadır. Hasta ister dik ister yaslanarak oturuyor olsun, doğal çalışma vücut pozisyonunuzu yeniden ayarlamak zorunda kalmadan üst ve alt çeneleri ergonomik olarak tarayabilirsiniz.

 

Sorunsuz tarama süreci :

Sadece kamera kafasını tek bir akışkan hareketle dişlerin üzerine doğru yakından hareket ettirin. Veriler bunun ardından bir 3D modelinde oluşturulur. Sorunsuz tarama süreci, etkileyici bir alan derinliği sunar. Dahası, taramayı istediğiniz zaman durdurabilir ve devam ettirebilirsiniz.

 

Doğal renkli kesin 3D taramalar :

3D modelin monitörde tam renkli olarak görüntülenmesini görmek son derece etkileyicidir. Çeşitli yüzeyler kendi doğal renklerinde gösterilirler. Bu doğrudan ve gerçekçi geri bildirim, oral kavitede yolunuzu bulmanıza yardımcı olur ve bu da amalgam, altın veya kompozit arasında ayrım yapabilmenizi sağlar.Bu da, klinik olarak, diş eti ve preparasyon marjini arasında açık bir ayrım sağlayacaktır. 

 

Hastalarla etkili iletişim :

CEREC Omnicam daha muhteşem bir fayda daha sağlar. Hasta konsültasyonu modunda, video klipler kaydedebilir ve bunları doğrudan hastaya gösterebilirsiniz. Dişin ve diş etinin gerçek hayata uygun şekilde görselleştirilmesi, hastanınm, tedavinin gerekliliğiyle ilgili ikna edilmesine yardımcı olur. Hasta, önerilerinizi daha kolay anlayacak ve kabul edecektir.

Mah-ya İth. İhracat İhrc. Tic. ve Paz. Ltd. Şti.
Copyright © 2015. Her Hakkı Saklıdır.
Created by Tasarım Dünyası  
   
Adres: Telefon
Ulugazi Mah. İstiklal Cad. İstiklal Apt. No:24/1 İlkadım-SAMSUN (0.362) 435 11 44 (pbx)
Fax:  E-Mail: 
(0.362) 433 01 42 bilgi@mahya.com.tr / info@mahya.com.tr