CEREC Omnicam
CEREC Omnicam
CEREC Omnicam
CEREC Omnicam
CEREC Omnicam
CEREC Omnicam
CEREC Omnicam
CEREC Omnicam
CEREC Omnicam

CEREC Omnicam

Ürün Açıklaması

Tasarımın Sadeliği

Stok Durumu : Stokda Var

Marka : Sirona

Sosyal Medyada Paylaş :


Tanıtım Videoları

     

Cerec Omnicam 
Taramasının Sadeliği 

Benzersiz uygulama, pudrasız tarama ve doğal renkli hassas 3D görüntüler! Dijital optik ölçüler almak artık son derece kolay, sezgisel ve ergonomik.


CEREC Omnicam’in yararları :

1) Rakipsiz çalıştırma
2) Pudrasız  tarama
3) Doğal renkli, net 3D görüntülerPudrasız tarama :

CEREC Omnicam, doğal diş yapılarının ve diş etlerinin pudrasız taranması için optimize edilmiştir. Sadece kamerayı ilgili alanın üzerine yerleştirin ve tarama otomatik olarak başlayacaktır. Toz kaplamanın elenmesi, tarama sürecinin öğrenilmesinin daha kolay olması anlamına gelmektedir. Tam çene arkı ve yarım çene arkı taramaları artık her zamankinden daha rahat ve hızlı bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir.


Kullanımda benzersiz faydalar :

CEREC Omnicam, kullanıcının eline mükemmel bir şekilde uyum sağlamaktadır. Slimline tasarımı ve kompakt kamera ucu sayesinde, posterior dişlerin taranması hiçbir sorun yaratmamaktadır. Yuvarlak dış kontürleri, döndürülmesini kolaylaştırmaktadır. Hasta ister dik ister yaslanarak oturuyor olsun, doğal çalışma vücut pozisyonunuzu yeniden ayarlamak zorunda kalmadan üst ve alt çeneleri ergonomik olarak tarayabilirsiniz.

 

Sorunsuz tarama süreci :

Sadece kamera kafasını tek bir akışkan hareketle dişlerin üzerine doğru yakından hareket ettirin. Veriler bunun ardından bir 3D modelinde oluşturulur. Sorunsuz tarama süreci, etkileyici bir alan derinliği sunar. Dahası, taramayı istediğiniz zaman durdurabilir ve devam ettirebilirsiniz.

 

Doğal renkli kesin 3D taramalar :

3D modelin monitörde tam renkli olarak görüntülenmesini görmek son derece etkileyicidir. Çeşitli yüzeyler kendi doğal renklerinde gösterilirler. Bu doğrudan ve gerçekçi geri bildirim, oral kavitede yolunuzu bulmanıza yardımcı olur ve bu da amalgam, altın veya kompozit arasında ayrım yapabilmenizi sağlar.Bu da, klinik olarak, diş eti ve preparasyon marjini arasında açık bir ayrım sağlayacaktır. 

 

Hastalarla etkili iletişim :

CEREC Omnicam daha muhteşem bir fayda daha sağlar. Hasta konsültasyonu modunda, video klipler kaydedebilir ve bunları doğrudan hastaya gösterebilirsiniz. Dişin ve diş etinin gerçek hayata uygun şekilde görselleştirilmesi, hastanınm, tedavinin gerekliliğiyle ilgili ikna edilmesine yardımcı olur. Hasta, önerilerinizi daha kolay anlayacak ve kabul edecektir.

ŞARTNAME ADI Eklenme Tarihi İndir İncele
Omnicam Ağız İçi - Dijital Ölçü Sistemi   19-09-2016

kayıtlı yorum bulunmamaktadır yorum eklemek için üye girişi yapmanız gerekmektedir